Wpis z mikrobloga

@moczy_morda: @Logan00: @MieszamKaweOlowkiem:

Nie żebym był entuzjastą hitu "Kobiety są gorące", ale nie można nie docenić tego, jak Norbi uczynił z tej letniej piosenki fundament potężnej kariery. No bo zobaczcie - chłopak ma na koncie 1 (słownie: jeden) szlagier. A teraz spójrzcie na festyn dowolnej gminy większej niż 10.000 mieszkańców, albo dni jakiegokolwiek miasta. Na plakacie na pewno zobaczycie uśmiechniętą mordę Norbiego. Dwadzieścia jeden lat, a ten #!$%@? dalej
@nie_programista_20k: Jakies milion lat temu ogladalem w mojej lokalnej telewizji kablowej relacje z koncertu w moim miescie supergrupy just pięć. Grali niecale pol godziny, zagrali moze z 6 utworow, w tym 5 razy kolorowe sny. Mozna? Mozna. Tyle, ze to bylo milion lat temu, a pan od goracych kobiet dziala w ten sposob do dzis. Just pięć chyba nawet poumierali
@MieszamKaweOlowkiem
@Logan00
@nie_programista_20k

Wiem że z perspektywy 20 lat tak to wygląda, ale wbrew pozorom Norbi miał wtedy przynajmniej kilka hitów. Rozkołysz się, Studentka, Nie zaczepiaj mnie, Pokręciło się w głowie - wszystko to leciało w radiach i było bardzo znane. Dziś zostały tylko Kobiety są gorące, ale i to bardziej jako mem niż piosenka, nie pamiętam kiedy to ostatnio słyszałem gdziekolwiek. W każdym razie, Norbiemu żarło przez pierwsze kilka lat i