Wpis z mikrobloga

@sesa_sebix: Śmiać się można z jego kariery, ale już kilka razy znalazłem w necie opinie o nim że to jeden z najbardziej w porządku ludzi w Polskim show-businessie. Nie wywyższa się, zawsze z uśmiechem i radością odpowiada fanom, ponoć swój chłop na tle całej tej reszty bufonów.

Heh, te piosenki końca lat 90 i początku 00 teraz wydają się przaśne, ale miały wtedy swój urok, ciężko to określić, to pewnie przez
  • Odpowiedz
Śmiać się można z jego kariery, ale już kilka razy znalazłem w necie opinie o nim że to jeden z najbardziej w porządku ludzi w Polskim show-businessie. Nie wywyższa się, zawsze z uśmiechem i radością odpowiada fanom, ponoć swój chłop na tle całej tej reszty bufonów.


@sesa_sebix @Heroina340:
moim zdaniem bardzo spoko prowadzi Koło fortuny (to wcale nie taki głupi teleturniej jaki próbują niektórzy z niego zrobić), w dodatku znajomy z
  • Odpowiedz
@jamtojest2: Lat mam mnostwo, pod koniec lat 90tych mialem juz sporo ponad 20, wiec chyba ogarnialem. I dalej bede twierdzil, ze to byl mniej wiecej zalazek dzisiejszej dzialalnosci koncernow - lansowanie na sile. Nawet 30 ton chyba tak funkcjonowalo. Byly i sa dwa rodzaje hitow: hity i „hity”. Niektore z miejsca mialy „to cos”, natomiast inne nalezalo pompowac do glow potencjalnych sluchaczy, az sie osluchaja i stwierdza, ze im sie podobaja.
  • Odpowiedz
@richard73p: 30 ton działało na podstawie sprzedaży i odtworzeń w radiu. Trudno o bardziej wiarygodną miarę popularności.

Ja się też nie upieram, po prostu ja te kawałki pamiętam jako hity lecące wszędzie, do dziś pamiętam ich teksty, a nigdy nie byłem fanem Norbiego ( ͡~ ͜ʖ ͡°) A że dziś zapomniane... Reni Jusis czy Yaro czy np. Ronan Keating też dziś mało komu cokolwiek mówią. A mieli
  • Odpowiedz