Wpis z mikrobloga

No nie. Jak tamte piosenki to byly hity, to ja jestem Enrike Palazzo. Po prostu tamte piesni byly troche lansowane na sile, ale nie pyklo


@richard73p: Nie wiem ile masz lat. Jeśli tamtych czasów nie pamiętasz, to może Ci się tak wydawać, bo te piosenki po prostu nie są już dziś grane, jak bardzo wiele przebojów, które zapominamy po dekadzie czy więcej.

Są w necie dostępne notowania listy 30 ton, wtedy
  • Odpowiedz
@klawiszs: Jakie trzy? A Pokręciło mi się w głowie, Samertajm, Studentka, numer z Krawczykiem? Sporo tego było, tylko tu głównie siedzą młodzi ludzie, którzy znają tylko te naprawdę pomnikowe hity.
  • Odpowiedz
@sesa_sebix:
Jeżeli jesteś Polakiem urodzonym przed rokiem 2005, na pewno chociaż raz w życiu zastanawiałeś się, o co chodzi z niekończącą się sławą Norbiego. Jest to artysta, który wydał tylko jedną znaną piosenkę. Mowa oczywiście o utworze „Kobiety są gorące” z albumu „Samertajm” z roku 1997. Inne jego utwory nie spotkały się nigdy z tak dużą aprobatą. Dosadniej mówiąc – nikt ich nie zna. Z logicznego punktu widzenia, Norbi powinien już
  • Odpowiedz
@sesa_sebix: @klawiszs Najlepsze, ze ten kawalek to mix i zrzynka september by earth wind n fire + that's the way by dead or alive xD
Rozkolysz sie tez brzmi jak jak jakis numer shalamara, chyba night to remember xD
No tak czy siak tylko pokazuje jak dziala swiat, bo gosciu ani nie mial glosu, ani za bardzo charyzmatyczny to nie byl, a dzieki paru liniom basowym dalej kreci hajs :D
  • Odpowiedz