Przepraszam Viki Gabor w imieniu wykopowej społeczności za osoby które dokonały niewybrednych i złośliwych komentarzy po opublikowaniu wyników głosowania polskiego jury na konkursie Eurowizja 2026.
Dziś do wygrania 80mln złotych!! Jak zawsze, w przypadku głównej wygranej 10% trafia do 10 pulsujących jeśli uda mi się ją trafić 🔥🔥🔥 TO 800 TYŚ ZŁOTYCH DLA CIEBIE💶💶💶🌋🌋🌋 🫡🫡🫡CZAS DO 20:00 Jak obiecałem, stawka rośnie 💀💀💀 PLUSUJ JUZ TERAZ #rozdajo
@ddf-ddt: w sumie ja mam tam gdzieś napiwki, zostawiam tylko jak jest mega miła obsługa i serio się staranaca i jedzenie się broni, jak coś zawodzi to nie zostawiam. Nie jestem od utrzymywania kogoś za pracodawcę, mogę kogoś docenić ale nigdy utrzymywać zwłaszcza, jak pójdę na kawę.
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD
Robert Lewandowski został najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii pięciu najlepszych lig w Europie. Ma w dorobku 13 mistrzostw i 8 koron króla strzelców lig TOP5. Nikt nie ma większej kolekcji laurów drużynowych i indywidualnych.
Góra Świętej Anny to przede wszystkim duchowa stolica i główne sanktuarium Śląska, jednak jest kilka dni w roku, kiedy to miejsce szczególnie zachwyca! Od ubiegłego weekendu setki turystów zatrzymują się tam głównie w jednym celu....
Cześć. Szukam chłopaka, który szuka dziewczyny, z którą mógłby rozwijać się intelektualnie, ćwiczyć pamięć, myśleć, zadawać sobie pytania. Który jest fanatykiem myślenia, którego sensem życia jest ćwiczenie umysłu, myślenie, rozwój, nauka. Na pewno bardzo by mnie to cieszyło, gdybym widziała, że jest taka osoba, która też szuka takiej osoby drugiej - do ćwiczeń, do wspólnej korelacji. Wiadomo, rozwój jest czymś najfajniejszym, samemu jest trochę żmudnym ćwiczeniem, a z kimś z kim się
Panowie, p---------m dziś w kraweznik i zderzak wygląda jak zdjęciu. Zna się ktoś chociaż trochę na tym czy da się to jakoś punktowo pomalować u lakiernika czy cały zderzak? #samochody #motoryzacja
#gielda