Wpis z mikrobloga

Tak taaak,#!$%@? cię obchodzi kto w co się ubiera, ale skomentować mogę.
Beka z tych koszulek, może nie są zbyt estetyczne ale za to wyglądasz jak clown .
Jak tylko typ zrobi lekką formę to musi przyodziać taka szmatę, albo wyeksponować swoje przypalowe dziary typu tribal i myśli że jest fajny.
Najgorzej jak wystają suty, przypomina to trzynastolatke z małymi cycami.

#mikrokoksy
Pobierz Sylwester_Zwalon - Tak taaak,#!$%@? cię obchodzi kto w co się ubiera, ale skomentować...
źródło: comment_16390626932VGgosMFHx4CXtmf7aim4W.jpg
  • 30
@Sylwester_Zwalon: Serio aż tak ci to przeszkadza, że aż musiałeś wysmarować wpis na Wykopie? Niech sobie każdy nosi to co chce, jego sprawa. Największa beka to jest z ludzi, którzy zwracają uwagę na innych zamiast skupić się na sobie.

Ja czasem ćwiczę w tank topie, bo tak lubię i jest mi wygodnie. Nie trzeba do tego dorabiać ideologii, że chcę być dzięki temu "fajny".
@Brandon95: jak chodzą i się puszą, napinają to trudno tego nie zauważyć.
A Tobie serio chciało się odpowiadać, pewnie trochę ukuło.
Jakby zwykły t-shirt był niesamowicie krępujący, poprostu ludzie zakładają to w większości bo widzą jak ich pompuje i się lepiej czują widząc siebie w lustrze.
Teraz mam dużo czasu bo jestem w pracy i mi się nudzi, to pisze takie dyrdymaly.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sylwester_Zwalon: Nie zrozumiem jak ktoś może coś takiego założyć, ale przywalać się do tego nie mam zamiaru.
Nie rozumiem, bo jak dla mnie to wgl nie pełni funkcji podkoszulki. Czyli trzymania ciepła czy też odgrodzenia ciała od kolejnej warstwy ubrania.
Ale przywalać się nie będę, bo ja tego nosił nie będę. Jak dla mnie może założyć różowy top odkrywający brzuch i będzie okej. Bo to jego ubranie.