Wpis z mikrobloga

Ile waszych miesięcznych pensji kosztuje auto, którym jeździcie?

Dzisiaj jeżdżąc po Lublinie dotarło do mnie, ile drogich (60k PLN+) aut tutaj jeździ. Tyle osób ma swoje firmy albo jest programistami15k? Czy po prostu się zadłużają, żeby kupić BMW X6?

#motoryzacja #finanse #pytanie #lublin #budzetdomowy
studentasp - Ile waszych miesięcznych pensji kosztuje auto, którym jeździcie?

Dzisia...

źródło: comment_1639063226EFtEoWBkY0Cr6JSwYyOa35.jpg

Pobierz
  • 287
Znajomy hydraulik prowadzi firmę, zarabia średnio 25k brutto miesięcznie, ma jednego pracownika, płaci mu 8k brutto. Rata za Traffica 3k, Rata za Octavię 3k. Zostaje mu dobra dycha na miesiąc. Czym ma jeździć? Starym trupem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rachey:

i kupić gruza za ćwierć wypłaty na co dzień.

Polecam styl życia zawsze gruzem xd

Nigdy tego nie zrozumiem- odbierać sobie codzienny komfort podróży, żeby od wielkiego dzwona pojechać jak człowiek, a nie jak p0lak xD
Jak emeryci xD "przyszła emeytura to zaszaleję i włączę światło na 2 godziny" xD
@studentasp: jedni są rozrzutni inni w drugą stronę. Pozwoliłem sobie na auto z salonu. Równowartość wówczas dla mnie ok. 6 pensji. Teraz zarabiam 70% więcej, ale nie mam ochoty kupować niczego nowego, bo mi szkoda kasy. Skarbonka bez dna. Wolę nadpłacić kredyt
@studentasp: Ja mam Focusika 1.8 tddi z 2001 roku w najbogatszej wersji i części są tanie jak barszcz. Poza tym mam jeszcze grata z 1989 którego sobie przerabiam ale to bardziej hobby i fanaberia. Tak najbardziej boli mnie ubezpieczenie bo mam 22 lata i fury zarejestrowane na mnie.