Wpis z mikrobloga

@widme muszę spróbować. A jak się bawisz z kotem? Mój goni za wstążką, albo poluje na mój palec, ale nie wiem, czy to jakoś nie uczy go agresji.
@Yokoetneivvis: w sumie co taki biedny kot ma zrobić, całe życie w więzieniu ~45m2,gdzie po tygodniu zna wszystkie kąty i zapachy, nigdzie nie wychodzi bo nawet na balkon mu nie wolno, i ze dwa razy w zyciu spierdzielił na klatkę schodową na 2min i to tyle z przygód w zyciu...

To niech se chociaż głośno pooddycha o tej 4:15 skoro ma właścicieli, którzy prawdopodobnie nigdy go nigdzie nie zabrali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zbiku90: Te koty patrzą się na niego jak w święty obrazek, mógłby im nawet nasikać do posłania a dalej byłby pancio nr 1, bez człowiek eva. Za to ja wystarczy że się krzywo spojrzę i kot obrażony.
@anzelmbohatyrowicz: Koty na wolności nie chodzą se bo lubią tylko kieruje nimi instynkt łowiecki. Oczywiście ryś nie będzie zadowolony z zamknięcia w mieszkaniu ale kot domowy, po zaakceptowaniu człowieka nie będzie zbyt skory do ucieczki i potwierdzi Ci to każdy odpowiedzialny i świadomy właściciel kota.
Co do przestrzeni dla kota to nie jest kwestia powierzchni płaskiej. Bo kot jako ambush predator nie potrzebuje wybiegu jak pies bo kot nie biega setek
Mógłbym zrobić takie zdjęcie z moją córką, lat 2 i 4 miesiące, która dzisiaj o 5:40 wyszła z łóżeczka, zaczęła się rzucać po podłodze i krzyczeć jak te feministki na zlotach w połączeniu z jakimś pomiotem szatana.
mój kot wieczorami grzecznie czeka przed swoją "klatką sypialnianą", dostaje kociego chrupka i bez protestu daje się zamknąć. O 6 rano jest wypuszczany i z buziakiem w czółko zaczyna nowy dzień. Działa od 10 lat.

oczywiście. Lepiej jak kot tłucze się przez całą noc i wszyscy są niewyspani. To nie jest dziki kot. To kot domowy, ma żarcie, ciepło i uwagę a jego jedynym zadaniem jest dać się wyspać tym, którzy na