Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 521
Masakra. Ja rozumiem bycie modelką, bycie w pewien sposób charakterystycznym ale to już jest takie zezwalanie na umieranie. Ona jest chora, potrzebuje konkretnego leczenia a ludzie jeszcze jej piszą jaka jest piękna itp. a jej fotograf to już w ogóle nie widzi problemu. Pewnego dnia ona po prostu umrze, bo już teraz wygląda jak prawdziwy szkielet ( _)
Link do jej profilu w komentarzu
#anoreksja #zdrowie #rozowepaski ##!$%@?
N.....u - Masakra. Ja rozumiem bycie modelką, bycie w pewien sposób charakterystyczny...

źródło: comment_1638690280QGzfAeSYTCNWMMGhyxgxkR.jpg

Pobierz
  • 225
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nananunu: różnie się ten tłuszcz odkłada, bywają osoby otyłe, które mają ładną i nieulaną twarz, tutaj dziewczyna gdyby przytyła te kilkanaście brakujących kilogramów prawdopodobnie byłaby po prostu pyzata. W tym stanie w jakim jest, jej twarz wygląda w miarę normalnie. Szkoda, bo dziewczynie nikt nie przetłumaczy że to stan chorobowy - fotografowie, projektanci, branża jest na tak, a skoro interes się kręci to wszystko a porządku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Baciar93: gra, gra. Tłuszcza z twarzy schodzi najtrudniej, a przynajmniej tak jest u większości osób. I to też jest problem dla anorektyków bo wciąż widzą się jako pucołowatych.
Oczywiście tam jeszcze wszedł retusz twarzy i to pewnie on spowodował, że wygląda w miarę zdrowo.
Co do OPa to nie widzę tam komentarzy chwalących jej stan zdrowia tylko, że zdjęcie jest ładne lub ona jest ładna. Bo jest, tylko że jest też
  • Odpowiedz
to jesteś transfobem faszystą.


@szpongiel: To pójdziesz siedzieć, wylecisz z roboty, stracisz znajomych... Ostatnio JKRawling trafiła na czarną listę bo powiedziała że są 2 pcie. Rewolucja zjada swoje dzieci.
  • Odpowiedz
@Nananunu: Z tego co wiem to usunęli jej insta za promowanie chudości. Za promowanie otyłości jakoś nie usuwają. Uważam że jest dorosła i jeśli to jej decyzja a nie presja branży to wszystko ok. Za 10 lat będzie udzielała wywiadów jak zaburzenia odżywiania zniszczyły jej życie i zdrowie. Przymusowe leczenie nic niestety nie daje, sama musi dojrzeć do pewnych decyzji.
  • Odpowiedz