Wpis z mikrobloga

@976497: przez chwilę myślałem, że to był post na poważnie. Ale w sumie powinienem zauważyć po twoim nicku, że to tylko toczenie beki.
Pozwól, że poszukam sobie innego humoru, takiego który mnie śmieszy.
  • Odpowiedz
@976497: link do live-a? I mam teraz wsłuchiwać się w yyyy eeee yyy aż usłyszę coś na temat?
Kobiet w Polsce jest więcej. Każda kobieta ma jeden głos przy urnie, tak jak każdy mężczyzna.

Nie widzę tutaj problemu, który należy rozwiązywać w innym trybie, niż przy urnie.

Jeśli kogokolwiek należy bronić, to tych, którzy głosu nie mają.
  • Odpowiedz
@wykopyrek:
Każdego w każdym wieku można zabić - jeśli nie będzie urodzony, to podpadnie pod aborcje, a jeśli już się urodzi, to podpadnie pod eutanazję, a ich definicje sobie sprawdź i przyswajaj, byś wiedział czym różnią się od zabójstwa i morderstwa.

Są sytuacje, gdy śmierć jest lepsza, niż życie za wszelką cenę. Nawet Jan Paweł 2 skrócił własne życie odmawiając uporczywej terapii.
Do tego minutę poniższego filmiku obejrzysz i może
976497 - @wykopyrek: 
Każdego w każdym wieku można zabić - jeśli nie będzie urodzony...
  • Odpowiedz
@wykopyrek: Życie bywa tak ciężkie, tak okrutne, że ludzie sami popełniają samobójstwa, gdy nie są już w stanie wytrzymać życia.
Ty byś patrzył na cierpienie i znęcał się nad kimś, choć mógłbyś mu skrócić cierpienie, ale na szczęście są tacy, którzy nie doprowadziliby nawet do sytuacji, w której ktoś cierpi, bo sumienie im na to nie pozwala.
  • Odpowiedz
Życie bywa tak ciężkie, tak okrutne, że ludzie sami popełniają samobójstwa, gdy nie są już w stanie wytrzymać życia.


@976497: argumentacja zawsze zaczyna się od opisywania ekstremalnych przypadków, a kończy się jak w postępowej europie, gdzie eutanazja jest dostępna dla zdrowych, nadających się do normalnej pracy ludzi, bo akurat mają depresję i słabo wychodzi jej leczenie.
Zaczyna się od prezentacji ludzi żyjących tragiczne życia „uwięzionych w nieswoich ciałach”, a kończy
  • Odpowiedz
@wykopyrek: Zło, to nierozerwalna część życia. Aborcja chroni nienarodzonych przed złem pod każdą jego postacią.

Aborcja chroni przed odbieraniem decyzji rodzicom.
Aborcja chroni przed zmianami płci dzieciom.
Aborcja chroni przed skrobankami (bo istnieją również inne formy aborcji).
Aborcja przeciwstawia się złu tu, teraz, głośno, wyraźnie, bez wahania i zanim nawet
  • Odpowiedz
Zło, to nierozerwalna część życia. Aborcja chroni nienarodzonych przed złem pod każdą jego postacią.


(_)-

@976497: wracam do mojej pierwotnej opinii. Twoje posty to humor, którego nie rozumiem.
  • Odpowiedz