Wpis z mikrobloga

  • 2256
Zbieracie punkty VITAY na Orlen? Przecież to jest jakaś kpina i nieśmieszny żart xD

Przejechane ponad 50 tys km, wydane na paliwo ponad 17 tys PLN. Daje to 11 tys punktów VITAY które mogę wymienić na - uwaga :
1. wkład zapachowy do Ambi Pur xD
2. LUB zimowy płyn do spryskiwaczy xD
3. LUB kupon rabatowy 30 zł w poczcie kwiatowej xD

Tak, program lojalnościowy który za wydanie 17 000 PLN daje wkład zapachowy xD albo cos o wartości 30 zł. XD

A teraz najlepsze! Punkty mogą być umorzone (przepadną) po 3 latach xD

A zatem, żeby wziąć sobie z katalogu ciśnieniowy ekspres do kawy (370 tys punktów VITAY) trzeba wydać na paliwo 570 tys złotych (!) w ciągu 3 lat co daje około 100 tys litrów paliwa, co daje około 500 tys przejechanych kilometrów rocznie xDDDDDD a w 3 lata łącznie 1,5 mln kilometrów przebiegu xDDDDDDDD

#orlen #vitay #paliwo #januszebiznesu #zalesie #bekazpodludzi #cebuladeals #obajtek #samochody #samochod #auto #motoryzacja #bekaztransa
oslet - Zbieracie punkty VITAY na Orlen? Przecież to jest jakaś kpina i nieśmieszny ż...

źródło: comment_16384182621obWqYV26FmadsxXLQ9p2R.jpg

Pobierz
  • 204
@oslet: Nie wiem jak jak to działa, na Statoil gdzie tankuje zawsze 40-50l, ale dziwnym trafem dzięki karcie na Statoil co tankowanie mam 10gr mniej na litrze paliwa xD

#!$%@? wie jak to działa, ale dla mnie to jedyna przydatna karta. Statoil góra, jak tankowałem na Bp to ten payback mnie #!$%@?ł, na Orlenie w moim mieście miałem ogromne problemy z sondą lambda po tankowaniu i z egrem, teraz po Statoilu
@Kolarzino: Tak z pamięci to w Belgii czy Danii to masz płatność kartą w automacie przy dystrybutorze nawet na stacjach autostradowych. Problem w tym, ze w takiej Danii blokuje kwotę z góry na blisko 500 pln i rozlicza różnice nawet do dwóch tygodni. Z polskimi pensjami to do momentu rozliczenia ciężko to sobie wyobrazić.
@oslet: Może bardziej spodobają Ci się promki związane z Orlen w portfelu.
Niedawno liczyłem tę promocję i przy mojej jeździe jest to mało opłacalne.

Na czym polega:
Musisz kupić 50 akcji Orlenu - przy cenie 70 zł za akcję to daje 3500 zł.
Dzięki temu masz zniżkę na paliwo 10 gr/l (15 gr/l verva).

Założenia:
Zawsze tankujesz na Orlenie.
50 tys. km rocznie
Spalanie 7 l/100km - ja dla siebie takie
@oslet: Mosz pan rację. W dodatku przelicznik cen towarów (zawyżonych) na punkty nie jest stały. Nie wiadomo ile warte są pukty. Wiadomo za to, że kiedyś za 37000pkt miałem kamerę, a dziś nie mogę jej kupić za 46000pkt.