Wpis z mikrobloga

  • 2256
Zbieracie punkty VITAY na Orlen? Przecież to jest jakaś kpina i nieśmieszny żart xD

Przejechane ponad 50 tys km, wydane na paliwo ponad 17 tys PLN. Daje to 11 tys punktów VITAY które mogę wymienić na - uwaga :
1. wkład zapachowy do Ambi Pur xD
2. LUB zimowy płyn do spryskiwaczy xD
3. LUB kupon rabatowy 30 zł w poczcie kwiatowej xD

Tak, program lojalnościowy który za wydanie 17 000 PLN daje wkład zapachowy xD albo cos o wartości 30 zł. XD

A teraz najlepsze! Punkty mogą być umorzone (przepadną) po 3 latach xD

A zatem, żeby wziąć sobie z katalogu ciśnieniowy ekspres do kawy (370 tys punktów VITAY) trzeba wydać na paliwo 570 tys złotych (!) w ciągu 3 lat co daje około 100 tys litrów paliwa, co daje około 500 tys przejechanych kilometrów rocznie xDDDDDD a w 3 lata łącznie 1,5 mln kilometrów przebiegu xDDDDDDDD

#orlen #vitay #paliwo #januszebiznesu #zalesie #bekazpodludzi #cebuladeals #obajtek #samochody #samochod #auto #motoryzacja #bekaztransa
oslet - Zbieracie punkty VITAY na Orlen? Przecież to jest jakaś kpina i nieśmieszny ż...

źródło: comment_16384182621obWqYV26FmadsxXLQ9p2R.jpg

Pobierz
  • 204
  • Odpowiedz
@oslet najlepsze jest to, że za te wszystkie drogie rzeczy typu właśnie ekspres do kawy możesz zapłacić punktami, a resztę dopłacić w PLN ale akurat z tymi pierdołami które faktycznie mogłyby się przydać typu np płyn do spryskiwaczy już tak nie można. Ale całość za punkty albo #!$%@? ci w dupe xD
  • Odpowiedz
@oslet: Kiedyś sprawdzałem te programy lojalnosciowe i na kazdej stacji one są o dupe rozbić. BRałem jakąś rzecz i sprawdzałem ile bym musiał wydać na paliwo żeby sobie ją kupić. Potem sprawdziłem ile ta rzecz normalnie kosztuje i ile bym zapłacił za paliwo na tańszej stacji.
Powiem tak- chcesz coś to jedz do sklepu i sobie to kup, a paliwo zatankuj tam gdzie jest taniej. Jeszcze ci zostanie z różnicy w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@oslet: na lotosie za 1500 litrów jest bon 50zl na paliwo. Czyli za 25000km możesz zalać za 50zl xD już dwa razy mi się udała ta sztuczka xD
  • Odpowiedz
@oslet: To przez was lojalnościowcy tankowanie trwa 15 minut. Niedługo szybciej będzie elektryka załadować niż zapłacić za bak paliwa. Dobijcie mnie proszę jak kiedyś zamówię hotdoga na stacji tylko dlatego że "dają" ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10 milionów punktów żegnaj za niego.
Jak tak można żyć?
  • Odpowiedz
@oslet: jak zaczynałem swoją przygodę z samodzielnym tankowaniem to wybrałem sobie cyrkiel k (obecna nazwa) żeby ciułać punkciki. A że nie jeździłem jakoś dużo, to po 2 chyba latach uzbierała mi się oszałamiająca kwota która pozwoliła mi uzyskać R A B A T na paliwo w wysokości 40zł.
Po tym eksperymencie #!$%@? kartę do kosza, i nie kupuje tam nic po za paliwem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@oslet: nie jest tajemnicą że karty lojalnościowe służą głównie big data, czyli profilowaniu klientów i analizie ich zachowań. Pozwala to potem podejmować lepsze decyzje, by więcej zarobić.
W niektórych marketach bez zaimplementowanych kart lojalnościowych, kasjerka pyta się w zamian o kod pocztowy.
Darmowe sieci wifi pod fast foodami też z pewnością sobie zapisują adres MAC
  • Odpowiedz
@oslet: te 20 lat temu jeszcze się opłacało zbieranie punktów. Może wtedy takie promocje były faktycznie pod klientów albo nikt nie wpadł na to, że ludzie i tak nie potrafią liczyć, więc będa zbierać w nieskonczonosc. XD

Płacenie przy dystrybutorze, to mistrzostwo świata. Nie trzeba łazić do kas, nie daj Boże stać w kolejce parowkowiczow. XD Naprawdę nie wiem dlaczego inne firmy tego nie wprowadzają, ale może chodzi o politykę zagraniczna
  • Odpowiedz
@oslet: Podobnie jest na shellu. Też zbierałem z 2 lata i Pani mi zaproponowała zawieszkę do klucz lub zapach do samochodu. Najwiecej nagród zgarnąłem na lotosie (lodówkę turystyczna, blender, opiekacz do kanapek itp.)
  • Odpowiedz
@Rogalove
Gdzie to stacje noname sa o 10-30 groszy tansze od orlenu/lotos i innych sieciowych stacji?
Bo u mnie w okolicy wszystko w okolicy 6-6,08 za pb 95/on podstawowy- w tym te ktore sa zazwyczaj najdrozsze czyli shell i circkle k
  • Odpowiedz