Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, tak jak zauważyła część użytkowników - głównie poprzez wrogie komentarze, wpisy i wiadomości na priv, które mnie niezmiernie bawią - mam niepopularne w środowisku lewicowo-liberalnym podejście do kwestii obostrzeń i segregacji sanitarnej.

Nie oznacza to, że neguję egzystencję wirusa i sens szczepień - uważam po prostu, że jesteśmy notorycznie okłamywani przez mainstreamowe media i polityków, a szczepionki są o wiele mniej skuteczne niż miały być. Nie powinniśmy poświęcać naszej wolności w imię nieudolności rządów i miliardów dla koroporacji farmaceutycznych.

Jednak muszę przyznać - mój dysonans sięga głębiej. W ciągu jednej doby bowiem:

1. Moderacja usunęła bez przyczyny mój bardzo łagodny wpis, wyrażający rozczarowanie zachowaniem Trzaskowskiego, który poparł paszporty covidowe. Nie łamał on w żadnym punkcie regulaminu, a w komentarzach była bardzo sensowna dyskusja.

2. Artur Bandzior - znany fetyszysta furry i człowiek o wielu twarzach - jako jedyny z sensem i umiarkowanie wypowiadał się dzisiaj na temat segregacji sanitarnej w popularnym programie red. Piaseckiego. Reszta znanych polityków jawnie opowiadała się za odbieraniem nam podstawowych praw.

3. W kontekście Marty Lempart. Potworek ze skrina. To przykre, że prawica i liberałowie mieli rację co do obrazu dzisiejszej lewicy. Lewicowy establishment już nawet nie ukrywa swojej pogardy dla proletariatu - poza paroma Razemkami, Ikonowiczem, Śpiewakiem i im podobnymi działaczami. Żukowska mówi wprost: sprzątaczka, która uczciwie wykonuje swoją pracę jest gorsza od Marty Lempart, ktora naśmieciła, bo Marta Lempart w jej oczach jest „kimś”.

Nie wiem jak możecie to dalej popierać, ale ja się od czegoś takiego odcinam. To co się dzieje nie ma wartości ani lewicowych, ani liberalnych.

Pozdrawiam.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazlewactwa #bekazprawakow #koronawirus #szczepienia #bekazcovidian
Tywin_Lannister - Słuchajcie, tak jak zauważyła część użytkowników - głównie poprzez ...

źródło: comment_1638116398l2P5zk89m4U0ZcxInwgliA.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gon70: Mi brakuje socjaldemokratów, którzy nie mieliby świra na punkcie covidu. Kiedyś bardziej lubiłem Lewicę, ale jak widzę co odwalają na granicy, jaką panikę covidową sieją i tworzą nowomowę w stylu "osoby z waginami" to mi zbrzydła mocno.
  • Odpowiedz
  • 7
@Tywin_Lannister Trochę cię nie rozumiem. Z jednej strony sam przyznajesz że coś ci tu śmierdzi w sprawie covida i czujesz, że jesteśmy okłamywani. Z drugiej, kiedy przychodzi ci publicznie powiedzieć że Dziambor ma rację, musisz przy tym mu d-----ć od fetyszystów furry, żeby ktoś na lewicy czasem nie pomyślał, że zacząłeś odczuwać do niego jakaś sympatię xD. Uwolnij się od tego przymilania się komukolwiek, neuropa wcale nie musi cię lubić, a
  • Odpowiedz
@Flypho: Ale ja się nikomu nie przymilam - po prostu nie zapomniałem o wszystkich wadach Dziambora i go nie lubię. To, że się z nim zgadzam w tej kwestii nie oznacza, że nagle poczułem do niego sympatię.

Jestem kiepskim adresatem tego komentarza, bo osobiście naraziłem się chyba wszystkim tagom na wykopie, bo d-----------m zarówno libkom, jak i lewakom, nie wspominając już o prawakach.

Poza tym gdybym chciał być poprawny, to
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: ogólnie to to co się teraz odwala w polityce to jest kabaret, u nas debile od prawa do lewa, no jeden głupszy od drugiego. A co do obostrzeń to ogólnie tendencja światowa mnie przeraża, wirus z nami zostanie na zawsze i nikt nie ma odwagi, żeby powiedzieć, że dobra zaszczepi się np. 85% i kończymy z obostrzeniami, żyjemy dalej. Nie, wszyscy cisną co raz więcej ograniczeń. Pewnie tutaj się
  • Odpowiedz
@Krupier: Masz notkę uzupełnioną o info z kiedy wpis i kiedy go usunąłem? Bo nie pamiętam ani wpisu, ani jego usunięcia. Być może też nawet nie usunąłem go ja tylko moderacja.

W każdym razie: moje zdanie ulegało zmianie przez ostatnie miesiące ze względu na to, że szczepienia okazały się o wiele mniej skuteczne niż miały być.

Nie ukrywam, że na wiosnę jeszcze popierałem lockdown i jak największe wyszczepienie społeczeństwa -
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: nie mam daty.

Spoko, dzięki za wyjaśnienia. Szanuję za to, że potrafisz jednak obiektywnie spojrzeć na problem i dostrzegłeś, że coś tu jest nie tak w tym wszystkim. Aktualizuję notkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mam niepopularne w środowisku lewicowo-liberalnym podejście do kwestii obostrzeń i segregacji sanitarnej.


@Tywin_Lannister: Mam po prostu wrażenie(czytając twoje wpisy), że jesteś lewicowcem a nie lewakiem. Tzn. mimo przekonań potrafisz spojrzeć na coś trzeźwym okiem. Dziś to rzadka sztuka i rozsądnym ludziom obrywa się najbardziej. To samo jest z prawicowcami i prawakami, zamiast przystanąć i pomyśleć to prawaki pieprzą bzdury tak samo jak lewaki. A, że takie głupie pieprzenie sprzedaje się
  • Odpowiedz
Dla mnie pani sprzątaczka jest o wiele bardziej pożyteczna dla społeczeństwa i mniej szkodzi sprawie.


@Tywin_Lannister: przydatna iść dla społeczeństwa ma niewiele wspólnego ze statusem społecznym, a ten, jako liderzy ruchów polrycznych bez podziału na strony, bo zarówno Lampart jak i Bakiewicz mają wyższy status społeczny od większości społeczeństwa, bo ich przydatność dla niego nie jest tak ważna w ogólnym rozrachunku.
  • Odpowiedz
@anheli: nie

ale żeby mówić że wcale lempart nie jest bardziej uprzywilejowana od zwykłej uczciwie pracującej kobiety to po prostu trzeba być trollem. Ty to wiesz, ja to wiem więc daruj fikołki.


@TurboDynamo: jak mi wskażesz gdzie tak stwierdziłem, to puszczę ci Blika na pizzę
  • Odpowiedz
Lewicowy establishment już nawet nie ukrywa swojej pogardy dla proletariatu


@Tywin_Lannister: tutaj. Baba napisała z perspektywy bycia lewicowcem WALCZACYM Z HIERARCHIA SPOŁECZNA KTÓRA ISTNIEJE, że ktoś kto jest niesprawiedliwie w tej hierarchii niżej CO JEST FAKTEM A NIE OPINIĄ nie ma prawa okazywać pogardy przedstawicielowi tego co nazwałeś PROLETARIATEM. Musisz po prostu być trollem że robisz ten fikołek.

A to że lempart niesprawiedliwie jest wyżej w hierarchii społecznej to zwykły
  • Odpowiedz