Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, tak jak zauważyła część użytkowników - głównie poprzez wrogie komentarze, wpisy i wiadomości na priv, które mnie niezmiernie bawią - mam niepopularne w środowisku lewicowo-liberalnym podejście do kwestii obostrzeń i segregacji sanitarnej.

Nie oznacza to, że neguję egzystencję wirusa i sens szczepień - uważam po prostu, że jesteśmy notorycznie okłamywani przez mainstreamowe media i polityków, a szczepionki są o wiele mniej skuteczne niż miały być. Nie powinniśmy poświęcać naszej wolności w imię nieudolności rządów i miliardów dla koroporacji farmaceutycznych.

Jednak muszę przyznać - mój dysonans sięga głębiej. W ciągu jednej doby bowiem:

1. Moderacja usunęła bez przyczyny mój bardzo łagodny wpis, wyrażający rozczarowanie zachowaniem Trzaskowskiego, który poparł paszporty covidowe. Nie łamał on w żadnym punkcie regulaminu, a w komentarzach była bardzo sensowna dyskusja.

2. Artur Bandzior - znany fetyszysta furry i człowiek o wielu twarzach - jako jedyny z sensem i umiarkowanie wypowiadał się dzisiaj na temat segregacji sanitarnej w popularnym programie red. Piaseckiego. Reszta znanych polityków jawnie opowiadała się za odbieraniem nam podstawowych praw.

3. W kontekście Marty Lempart. Potworek ze skrina. To przykre, że prawica i liberałowie mieli rację co do obrazu dzisiejszej lewicy. Lewicowy establishment już nawet nie ukrywa swojej pogardy dla proletariatu - poza paroma Razemkami, Ikonowiczem, Śpiewakiem i im podobnymi działaczami. Żukowska mówi wprost: sprzątaczka, która uczciwie wykonuje swoją pracę jest gorsza od Marty Lempart, ktora naśmieciła, bo Marta Lempart w jej oczach jest „kimś”.

Nie wiem jak możecie to dalej popierać, ale ja się od czegoś takiego odcinam. To co się dzieje nie ma wartości ani lewicowych, ani liberalnych.

Pozdrawiam.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazlewactwa #bekazprawakow #koronawirus #szczepienia #bekazcovidian
Tywin_Lannister - Słuchajcie, tak jak zauważyła część użytkowników - głównie poprzez ...

źródło: comment_1638116398l2P5zk89m4U0ZcxInwgliA.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister:
Ten skrin to jest kwintesencja lewicowego pomyślunku. Młoda Lewica próbowała bronić (słusznie) pani sprzątającej, a mimowolnie wyszedł jej persyflaż i protekcjonalny ton wobec tejże.

Żukowska prawdopodobnie chciała przyjść w sukurs ML i być może na myśli coś w stylu "tu nie chodzi o to, że pani sprzątająca jest gorsza, po prostu miała gorszy start i przez to jest gorzej postrzegana przez społeczeństwo", a... znowu wyszedł pojazd po pani
Dutch - @TywinLannister: 
Ten skrin to jest kwintesencja lewicowego pomyślunku. Młod...

źródło: comment_1638117857aJMp6LBKsPoo0ycb8GgSSF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dutch: Pamiętam ten skrin. To był jeden z moich pierwszych momentów, kiedy sobie pomyślałem „co oni o----------ą?”, szczególnie, że wtedy nawet nawiedzeni covidianie rzadko kiedy nosili maski, bo to było latem.
  • Odpowiedz
@Gwendeith

ano właśnie to jest smutne że jak jesteś lewakiem to musisz być "covidianinem", a jak prawakiem to powinieneś być "szurem".


Dlatego ja jestem prawacko-szurskim lewakiem-covidianinem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Frasad: Czyli, że sprzątaczka z--------a z miotłą po siedzibie PiS za minimalną i umrze zapomniana, a Lempart, to znana influencerka i aktywiska społeczna, przy okazji koleżanka posłanki Żukowskiej.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Mnie śmieszy, że ludzie nie potrafią zrozumieć, że taka Lempart faktycznie znajduje się w pozycji lepszej od zdecydowanej większości p0laczków. Lempart może sobie robić jakieś dziwne akcje, chodzić po telewizjach i fundacjach, i do końca życia będzie miała zdecydowanie więcej pieniędzy czy możliwości niż przeciętna potężna pani sprzątaczka. Inna sprawa to to, że młodzi razem z jakiegoś powodu postanowili podkreślić, że Lempart jest wyżej postawiona co w ogóle nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Tywin_Lannister:

Ja to zacząłem mieć w------e po ostatniej wypowiedzi Horbana, w której stwierdził, że lockdowny rzeczywiście c---a dały

Nie wiem, czy zrobił to na podstawie tego, że taki był prikaz partyjny, czy rzeczywiście sam doszedł do takich wniosków na podstawie jakichś danych, ale skoro tak, to dla mnie sprawa jest jasna - zero lockdownów, jestem zaszczepiony, moja najbliższa rodzina również. Martwię się o siebie i o nich. Całą resztę mam
  • Odpowiedz
@Neubert: i to jest moim zdaniem prawidłowe podejście. Szkoda życia, bo jest za krótkie, a politykom najwyraźniej to wszystko jest zdecydowanie na rękę. Dwa lata to za dużo. Ufałem, że szczepionki to powstrzymają, popierałem z tego powodu nawet wiosenne lockdowny - niestety widzimy jak to wszystko wygląda.

Trzymaj się ()
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Skoro uważasz że Lempart nie jest społeczno-ekonomicznie uprzywilejowana w stosunku do sprzątaczki to w czym problem? W takim razie sprzątaczka też może zamiast pracy zajmować się aktywizmem społecznym, wystarczy że będzie wcześniej wstawać i głośniej miałczeć. Więc nie ma co marudzić na to że musi zmywać farbę z elewacji bo widać sama sobie wybrała taką pracę zamiast zostać powiedzmy radną.

Chyba wszyscy zdają sobie sprawę że politycy i w
Waffenek - @Tywin_Lannister: Skoro uważasz że Lempart nie jest społeczno-ekonomicznie...

źródło: comment_1638121542nviBJRdNDPJBJKoq5FFFGI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Waffenek: A widzisz, gdyby pisowcy byli bystrzy, to powinni na bazie tego wydarzenia pozwolić tej sprzątaczce zrobić karierę polityczną.

Oni wyszliby na empatycznych i „robotniczych”, a sprzątaczka miałaby bardziej godne życie.
  • Odpowiedz