Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, tak jak zauważyła część użytkowników - głównie poprzez wrogie komentarze, wpisy i wiadomości na priv, które mnie niezmiernie bawią - mam niepopularne w środowisku lewicowo-liberalnym podejście do kwestii obostrzeń i segregacji sanitarnej.

Nie oznacza to, że neguję egzystencję wirusa i sens szczepień - uważam po prostu, że jesteśmy notorycznie okłamywani przez mainstreamowe media i polityków, a szczepionki są o wiele mniej skuteczne niż miały być. Nie powinniśmy poświęcać naszej wolności w imię nieudolności rządów i miliardów dla koroporacji farmaceutycznych.

Jednak muszę przyznać - mój dysonans sięga głębiej. W ciągu jednej doby bowiem:

1. Moderacja usunęła bez przyczyny mój bardzo łagodny wpis, wyrażający rozczarowanie zachowaniem Trzaskowskiego, który poparł paszporty covidowe. Nie łamał on w żadnym punkcie regulaminu, a w komentarzach była bardzo sensowna dyskusja.

2. Artur Bandzior - znany fetyszysta furry i człowiek o wielu twarzach - jako jedyny z sensem i umiarkowanie wypowiadał się dzisiaj na temat segregacji sanitarnej w popularnym programie red. Piaseckiego. Reszta znanych polityków jawnie opowiadała się za odbieraniem nam podstawowych praw.

3. W kontekście Marty Lempart. Potworek ze skrina. To przykre, że prawica i liberałowie mieli rację co do obrazu dzisiejszej lewicy. Lewicowy establishment już nawet nie ukrywa swojej pogardy dla proletariatu - poza paroma Razemkami, Ikonowiczem, Śpiewakiem i im podobnymi działaczami. Żukowska mówi wprost: sprzątaczka, która uczciwie wykonuje swoją pracę jest gorsza od Marty Lempart, ktora naśmieciła, bo Marta Lempart w jej oczach jest „kimś”.

Nie wiem jak możecie to dalej popierać, ale ja się od czegoś takiego odcinam. To co się dzieje nie ma wartości ani lewicowych, ani liberalnych.

Pozdrawiam.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazlewactwa #bekazprawakow #koronawirus #szczepienia #bekazcovidian
Tywin_Lannister - Słuchajcie, tak jak zauważyła część użytkowników - głównie poprzez ...

źródło: comment_1638116398l2P5zk89m4U0ZcxInwgliA.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister: napisałem to gdzieś indziej:
"nic dziwnego, ale to powoduje, że pozycja w społeczeństwie jest inna niż tej sprzątaczki. Jak dla mnie, całkowicie niesprawiedliwie, ale mam ponad 15 lat i potrafię zauważyć defekty w społeczeństwie niż tylko bezmyślnie się na nie obrażać. Żukowska i młoda lewica ma rację. Lempart dzięki temu, że jest znana, ma na pewno dużo łatwiej w życiu (bo z łatwością by znalazła sponsorów swojej działalności itd.
  • Odpowiedz
@kuna999: kiedyś bym parsknął. Teraz dostrzegam na czym polega problem.


@Tywin_Lannister: To tylko wierzchołek góry lodowej problemu, są ludzie o wiele bardziej rozpoznawalni i "oddani" sprawie lewicowej którzy zostali scancelowani. I masy zwykłych ludzi którzy boją się wypowiedzieć na głos swoje poglądy. Z jakimkolwiek bym nie pogadał Niemcem czy Norwegiem(przynajmniej połówka na dwóch, wcześniej nikt Ci tego na głos nie powie) to każdy się brzydzi na przykład polityką
  • Odpowiedz
@Wedam: to, co napisałeś, oczywiście ma sens z perspektywy tego jak ukształtowane jest społeczeństwo, ale z perspektywy pragmatycznej: Lempart jest bezrobotną utrzymanką swojej mamy, która jedynie śmieci i r---------a wartościowe ruchy społeczne swoją osobą.

Dla mnie pani sprzątaczka jest o wiele bardziej pożyteczna dla społeczeństwa i mniej szkodzi sprawie.
  • Odpowiedz
@Wedam: bo ludzie jej zaufali, tak jak wcześniej temu kucowi z KODu, który zdefraudował hajs.

Jakbym był spiskowcem, to bym serio postawił tezę, że to sabotażyści, których ktoś wstawia, żeby rujnowali sens ruchów społecznych i protestów.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Ciężko porównywać sprzątaczkę i Lempart ale nie dla tego że jedna jest gorsza, bardziej przydatna czy mniej przydatna.

Możesz uważać działalność Lempart za szkodliwą i to ok, ale ciężko zaprzeczyć, że Lempart, tak jak każdy inny rozpoznawalny społecznie aktywista (stety lub niestety) ma dużo większy wpływ na społeczeństwo niż szara myszka, która grzecznie wykonuje swoją pracę i się nie wychyla. To nie Anna Żukowska postawiła Lempart nad sprzątaczka, to
  • Odpowiedz
1. Moderacja usunęła bez przyczyny mój bardzo łagodny wpis, wyrażający rozczarowanie zachowaniem Trzaskowskiego, który poparł paszporty covidowe. Nie łamał on w żadnym punkcie regulaminu, a w komentarzach była bardzo sensowna dyskusja.


@Tywin_Lannister: Jaki był powód usunięcia?
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister:

W kontekście Marty Lempart. Potworek ze skrina. To przykre, że prawica i liberałowie mieli rację co do obrazu dzisiejszej lewicy.


Nie trzeba być prawakiem, żeby to dostrzec. Przecież normalny człowiek widzi, co lewica odpi##dala na każdym korku. Pis to tam ch#j, oni sie z niczym nie kryją, ale lewica sie kryje i udaje kogoś, kim nie jest.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: ja mam w dupie powód. Fakt jest taki, że Marta rozpoczyna zbiórkę i zbiera kwotę nieosiągalną dla pani sprzątaczki przez całe życie. A ty mówisz, że Lewica ocenia ją jako gorszą, bo trafnie zdiagnozowali (z perspektywy ich ideologii, bo ja nie będę też tutaj bronił czy nie bronił klasizmu), że Lempart w strukturze społecznej, niestety jest wyżej niż pani sprzątaczka. A to co ty uważasz o nich czy o
  • Odpowiedz