Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, tak jak zauważyła część użytkowników - głównie poprzez wrogie komentarze, wpisy i wiadomości na priv, które mnie niezmiernie bawią - mam niepopularne w środowisku lewicowo-liberalnym podejście do kwestii obostrzeń i segregacji sanitarnej.

Nie oznacza to, że neguję egzystencję wirusa i sens szczepień - uważam po prostu, że jesteśmy notorycznie okłamywani przez mainstreamowe media i polityków, a szczepionki są o wiele mniej skuteczne niż miały być. Nie powinniśmy poświęcać naszej wolności w imię nieudolności rządów i miliardów dla koroporacji farmaceutycznych.

Jednak muszę przyznać - mój dysonans sięga głębiej. W ciągu jednej doby bowiem:

1. Moderacja usunęła bez przyczyny mój bardzo łagodny wpis, wyrażający rozczarowanie zachowaniem Trzaskowskiego, który poparł paszporty covidowe. Nie łamał on w żadnym punkcie regulaminu, a w komentarzach była bardzo sensowna dyskusja.

2. Artur Bandzior - znany fetyszysta furry i człowiek o wielu twarzach - jako jedyny z sensem i umiarkowanie wypowiadał się dzisiaj na temat segregacji sanitarnej w popularnym programie red. Piaseckiego. Reszta znanych polityków jawnie opowiadała się za odbieraniem nam podstawowych praw.

3. W kontekście Marty Lempart. Potworek ze skrina. To przykre, że prawica i liberałowie mieli rację co do obrazu dzisiejszej lewicy. Lewicowy establishment już nawet nie ukrywa swojej pogardy dla proletariatu - poza paroma Razemkami, Ikonowiczem, Śpiewakiem i im podobnymi działaczami. Żukowska mówi wprost: sprzątaczka, która uczciwie wykonuje swoją pracę jest gorsza od Marty Lempart, ktora naśmieciła, bo Marta Lempart w jej oczach jest „kimś”.

Nie wiem jak możecie to dalej popierać, ale ja się od czegoś takiego odcinam. To co się dzieje nie ma wartości ani lewicowych, ani liberalnych.

Pozdrawiam.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazlewactwa #bekazprawakow #koronawirus #szczepienia #bekazcovidian
Tywin_Lannister - Słuchajcie, tak jak zauważyła część użytkowników - głównie poprzez ...

źródło: comment_1638116398l2P5zk89m4U0ZcxInwgliA.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurboDynamo: z tego co napisałeś powyżej nigdzie nie wynika, że stwierdziłem lub zasugerowałem, że:

wcale lempart nie jest bardziej uprzywilejowana od zwykłej uczciwie pracującej kobiety


bo tak po prostu nie uważam i wiem, że lempart ma większe możliwości od sprzątaczki, tak samo jak i zresztą żukowska
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Zapomniałem że ona jest po prostu protekcjonalną, pyszałkowatą babą wobec wszystkiego z czym się nie zgadza, ale nie wiem czy ją to w jakiś sposób usprawiedliwia. Jak na ludzi, którzy chlubią się w tym jacy to nie są empatyczni, to tutaj tej empatii lekko mówiąc nie zauważyłem.
  • Odpowiedz