Wpis z mikrobloga

Nie podoba mi się, że Łukasz uprawia seks z Naną, bo:

  • Za wcześnie na seksy 2.9% (5)
  • Tam są kamery! 7.1% (12)
  • Robi to dla sławy 15.9% (27)
  • Inne (w komentarzu) 4.7% (8)
  • Nie mam nic przeciwko 69.4% (118)

Oddanych głosów: 170

  • 24
@Marjaewa: Uszaty od początku mówił, że przyszedł do programu dla zabawy. Więc się bawi. A że miał szczęście trafić na "zabawkę" w jego klimatach BDSM to tym bardziej mu graj. Z Nooalgidy są podś#!$%@? bo zarzekała się, że jedyna rzecz której nie zrobi przed kamerami to seks. Poza tym Uszaty ją obrzydzał. A teraz nadstawia mu się jak suka w trakcie cieczki. Nawet po seksie jeśli on wychodzi z łożka bez
@crazy_frog: ale wiesz, bez ciuchów to mogla chodzić i nieuprawiając z nikim seksu. A czy z seksu w tv wciąż ma się sławę, to nie mam pewności. Frytka z Kenem mieli, a potem to już się opatrzyło.

A Uszaty to mi wygląda na takiego, co to się Greya czy innych naogladal i mu się wydaje, że jak zwiąże ręce sznurkiem, to jest bdsm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marjaewa: No tak, ale inaczej patrzy się na Fitnesiarę, która co i rusz lata nago po pokoju ale dla niej ciało to narzędzie pracy i dlatego nie ma jakichś specjalnych zahamowań. Przyzwyczajona na zawodach do nagości. Nooalgida gdy wyskakuje po seksie z łóżka to całkiem inny widok. Wydaje mi się, że ona celowo chce takimi sytuacjami dojść do sławy. Rozmawiala kiedyś z Łoniakiem, że wolałaby wystąpić w innym programie gdzie można
@crazy_frog: to jest właśnie takie BDSM Grey style :) myślę, że obydwoje mają bogate doświadczenie seksualne, a Nana mogła chcieć trafić do innego programu, żeby móc sobie wybierać w partnerach ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak sobie gdybam, bo ona mi wygląda na napaloną małolatę po prostu
@Catastroish: moze wlasnie niech pokazuje, moze wreszcie ludzie zakumaja ze nie ma w tym nic zlego. Nie bedzie ze dziewczyna to dziwka bo dala dupy a facet to macho bo zaliczyl, nie bedzie to temat tabu, tylko normalna rzecz ktora przestanie tak ekscytowac innych.
@mystery_26: prosze o powagę :D nie stanie się tak na pewno. Z prostego powodu, ocenianie jest w naszej naturze. Jak Adam przeleciał Martyne to mnie skręciło w środku, nie chodzi o to że ją źle oceniłam za to że się z nim spiknęła, ale przez to jak ją potraktował niestety 'wyszła na idiotkę'. Nie jej wina, może też nie jego intencja ale trochę straciła przez to twarz. A gdyby nikt się