Wpis z mikrobloga

Nie podoba mi się, że Łukasz uprawia seks z Naną, bo:

  • Za wcześnie na seksy 2.9% (5)
  • Tam są kamery! 7.1% (12)
  • Robi to dla sławy 15.9% (27)
  • Inne (w komentarzu) 4.7% (8)
  • Nie mam nic przeciwko 69.4% (118)

Oddanych głosów: 170

  • 24
  • Odpowiedz
@Marjaewa: Uszaty od początku mówił, że przyszedł do programu dla zabawy. Więc się bawi. A że miał szczęście trafić na "zabawkę" w jego klimatach BDSM to tym bardziej mu graj. Z Nooalgidy są podś#!$%@? bo zarzekała się, że jedyna rzecz której nie zrobi przed kamerami to seks. Poza tym Uszaty ją obrzydzał. A teraz nadstawia mu się jak suka w trakcie cieczki. Nawet po seksie jeśli on wychodzi z łożka
  • Odpowiedz
@crazy_frog: ale wiesz, bez ciuchów to mogla chodzić i nieuprawiając z nikim seksu. A czy z seksu w tv wciąż ma się sławę, to nie mam pewności. Frytka z Kenem mieli, a potem to już się opatrzyło.

A Uszaty to mi wygląda na takiego, co to się Greya czy innych naogladal i mu się wydaje, że jak zwiąże ręce sznurkiem, to jest bdsm ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Marjaewa: Nie podoba mi się, że program pokazuje zbliżenia, wystawiając tym samym uczestników (a przede wszystkim oczywiście kobietę) na ocenę przez szerszą publikę. Tak na prawdę sytuacje intymne dzieją się pomiędzy dwojgiem osób i nie ma w tym nic złego. Złe dopiero mogą być konsekwencje które niesie upublicznianie tych sytuacji.
  • Odpowiedz
@Marjaewa: No tak, ale inaczej patrzy się na Fitnesiarę, która co i rusz lata nago po pokoju ale dla niej ciało to narzędzie pracy i dlatego nie ma jakichś specjalnych zahamowań. Przyzwyczajona na zawodach do nagości. Nooalgida gdy wyskakuje po seksie z łóżka to całkiem inny widok. Wydaje mi się, że ona celowo chce takimi sytuacjami dojść do sławy. Rozmawiala kiedyś z Łoniakiem, że wolałaby wystąpić w innym programie gdzie
  • Odpowiedz
@crazy_frog: to jest właśnie takie BDSM Grey style :) myślę, że obydwoje mają bogate doświadczenie seksualne, a Nana mogła chcieć trafić do innego programu, żeby móc sobie wybierać w partnerach ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak sobie gdybam, bo ona mi wygląda na napaloną małolatę po prostu
  • Odpowiedz
@Catastroish: moze wlasnie niech pokazuje, moze wreszcie ludzie zakumaja ze nie ma w tym nic zlego. Nie bedzie ze dziewczyna to dziwka bo dala dupy a facet to macho bo zaliczyl, nie bedzie to temat tabu, tylko normalna rzecz ktora przestanie tak ekscytowac innych.
  • Odpowiedz
@mystery_26: prosze o powagę :D nie stanie się tak na pewno. Z prostego powodu, ocenianie jest w naszej naturze. Jak Adam przeleciał Martyne to mnie skręciło w środku, nie chodzi o to że ją źle oceniłam za to że się z nim spiknęła, ale przez to jak ją potraktował niestety 'wyszła na idiotkę'. Nie jej wina, może też nie jego intencja ale trochę straciła przez to twarz. A gdyby nikt
  • Odpowiedz
@Catastroish: ale to jest reality show więc idąc do tego programu zdajesz sobie sprawę ze jesteś nagrywany 24/7 i to czy uprawiasz sex czy nie i tak zostanie pokazane, oni dobrze zdają sobie z tego sprawę, są też dorosłymi ludźmi świadomymi konsekwencji swoich czynów
  • Odpowiedz