Wpis z mikrobloga

Nie podoba mi się, że Łukasz uprawia seks z Naną, bo:

  • Za wcześnie na seksy 2.9% (5)
  • Tam są kamery! 7.1% (12)
  • Robi to dla sławy 15.9% (27)
  • Inne (w komentarzu) 4.7% (8)
  • Nie mam nic przeciwko 69.4% (118)

Oddanych głosów: 170

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anmaati: Też prawda, pomijając fakt że połowie uczestników może zależeć na tym żeby ich pokazali tak na ekranie. Od iluś odcinków Nono i Uszaty są na ekranie praktycznie tylko jak uprawiają sex, albo są tłem dla innych. Mówię tylko że alternatywa dla kogoś z innym podejściem mogłaby być sympatyczną opcją ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Catastroish: tylko zauważ, że program a też uczestnicy muszą wzbudzać jakieś uczucia w nas widzach, jakby uprawiali sex w ukryciu to nie byłoby to reality, a po za kamerami działyby się wtedy różne sytuacje a uczestnicy wiedzieliby ze są kryci i nie zastanawialiby się nad swoim zachowaniem, co teraz w innych parach jednak ma miejsce. Co do relacji Nono i Uszatego - oni po za sexem nie mają nic do
  • Odpowiedz
@crazy_frog: tak bogiem a prawdą to nono kończyła jakieś kursy taneczno- aktorskie, otarła się o modeling, ma ambicje aktorskie - ciało to dla niej też narzędzie. też nie kumam czemu gaci nie może założyć pod prześcieradełkiem, ale dla mnie nagość fitnesiary i nagość nono są równo mało atrakcyjne, bo też i te kobiety są mało atrakcyjne, jedna jest moim zdaniem totalnie jebnięta, a druga durna bezdennie.

dziwne to jest ,
  • Odpowiedz