Wpis z mikrobloga

W tym przypadku chodzi już o wsparcie gotówkowe na poczet wkładu własnego. Maksymalnie ma ono wynieść 160 tys. zł. Będzie też zależało od liczby dzieci: 20 tys. zł przy drugim dziecku, 60 tys. zł po narodzeniu trzeciego oraz 20 tys. zł za każde kolejne dziecko


@Zapaczony: a idź pan w #!$%@?, ile tych bombelkow by trzeba było narodzić (_ )
@Zapaczony: Akurat gwarancję wkładu własnego uznaję za słuszną. I tak spłacamy ten dom, mieszkanie. Dla wielu ludzi uzbieranie 100,000 zł na koncie jest po prostu niemożliwe dla mieszkania o wartości 500,000 zł. Masa ludzi się zapożycza na sam wkład własny i stawia ich to w skrajnie niekorzystnej pozycji wśród tych, którzy po prostu odziedziczyli. A takich co odziedziczyli czy jakaś ciotka, czy prababka przepisała jest dużo, ja należę do tych, którzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Daszekk: U mnie na osiedlu ostatnio sprzedał facet mieszkanie 39m2 za 635 000 zł. Ale to 400 m od morza. Kur## to był mój zakup życia 86m za 370 000 (szeregowy dom z działką)
@RussianBoi2: jak nie potrafisz uzbierać na wkład własny to prawdopodobnie nie jesteś wstanie spłacać kredyt na pół miliona. Trzeba dodać ze pożyczanie pieniędzy na wkład własny to patologia w Polsce. Po za tym uzbierać 100 tysięcy to pestka, jest na to wiele sposób. Chociaż by praca za granicą, znajomi w ciągu 5 miesięcy odłożyli ponad 50 tysięcy złotych