Wpis z mikrobloga

Akurat wcale nie. Na przykład Łódź głosowała głównie na PiS.


@Xing77: tylko dlatego że Łódź jest kolebką lewicy i zawsze lewica dostaje tam wiuęcej głosów niż gdzieś indziej i to nie kosztem PiSu, a PO, stąd PiS tam wygrał, dużo lepszego wyniku niż w innych miastach nie mieli, ale PO miało słabszy. Najlepiej to widać po wynikach miejskich w wyborach prezydenckich, gdzie Duda przegrał nawet w Lublinie czy Białymstoku z dużych
@Zapaczony: Ostatnio już komentowałem i byłem zjechany oczywiście przez socjalistów czy innych lewaków, nie orientuję się w terminologii. Natomiast, ZUS 9% od dochodu. 100k dla każdego frajera na chatę. Podatek od 2,3,4,5 mieszkania. Energia, gaz, woda wszystko w górę. Daniny, solidarnościowe i #!$%@? wie co jeszcze płacę. Ja już nie mam zamiaru być biedniejszy, #!$%@? mnie to srogo, więc za namową jednego Mirasa będę teraz do czynszu dopisywać ile konkretnie %
@4pietrowydrapaczchmur: @Xing77:

Weź pod uwagę wszystkie benefity które mają dzieciaci, 500+, teraz ten nowy wał. Jestem dyskryminowany na w tylu miejsach z tego powodu że nie mam dzieci, a płacę podatki i jestem uczciwym, niekaranym obywatelem.

I ja nie mówię tutaj o rzeczach luksusowych, mówie o MOŻLIWOŚCI ZAKUPU MIEJSCA GDZIE MOGĘ ŻYĆ. Robienie z takiej podstawowej do funkcjonowania rzeczy karty przetargowej w walce o głosy i zwiększenie demografi jest niemoralne.
to jest tak straszne że ja się zastanawiam #foliowaczapeczka czy ten zapis to nie jakieś lobby dewelopersko-bankowo-landlordskie nie przepchnęło żeby pompować banieczkę mieszkaniową przy droższych rkedytach


@Hylfnur: Bo tak właśnie jest. Tzn, to nie jest żadna teoria spiskowa, tylko prosta umowa. PiS może bezkrytycznie oskarżać banki o oszukiwanie frankowiczów, a po cichu zapewnia im zarobek na kredytach i samym sobie też, bo to nic nowego, że czoło PiSu robi biznes na
@4ntymateria: PiS obniża podatki? Niby kiedy? XD Akurat #!$%@? mieszkaniowy pasowałoby w końcu ogarnąć bo w tym momencie mieszkania w dużych miastach są droższe niż w Niemczech czy Włoszech przy naszych #!$%@? zarobkach.
@Zapaczony: przecież to jest bubel, zwykła kiełbasa wyborcza, która nijak nie poprawi, ani nie pogorszy rynku mieszkaniowego. Przeczytałeś jakie warunki trzeba spełniać? Przede wszystkim to jest dopłata do wkładu własnego. Jak masz już mieszkanie pod hipoteką, to uja dostajesz. Poza tym już widzę jak rodziny wielodzietne biorą kredyt, jak bank się już rzuca gdy masz dwójkę dzieci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RussianBoi2: co to za argument, że spadek, że ciotka??? Jak masz na wkład własny oszczędzone, to pewnie Cię stać, żeby to zainwestować w swoje i spłacać. Ale tak, lepiej wyciągnąć łapę.