Wpis z mikrobloga

@Ciapatus: oni tak serio? I do tego chcą być poważnie traktowani? To znaczy ja rozumiem, że być może pogodzili się z tym że nie przekonają nikogo o prawicowo-katolickich poglądach, ale jest jeszcze całe centrum, które ma dość PiSu. I teraz taki centrowiec jak przeczyta taki ściek to raczej potraktuje lewicę tak samo jak konfederację. Czytaj: jacyś ekstremalni odklejeńcy.
@Ciapatus: po zdjęciu biustu myślałam, że to oferta w drugą stronę, że warto wpuszczać bo kurdyjki to ładne, wyraziste dziewczyny.

Artykuł z 2015, ale weszłam przeczytać czy jest tu jakaś zawrotna ironia w tym tekście. Jest niby trochę humorystyczny, ale ironii i przewrotności nigdzie wcale nie widzę ( _) wtf

https://krytykapolityczna.pl/felietony/kinga-dunin/polskie-kobiety-witaja-uchodzcow/
ktoś jeszcze uważa, że decyzja o niewpuszczaniu mediów to zła decyzja? Ktokolwiek?


@3x32: co to ma wspólnego z odklejeniami typó z krytyki politycznej? xD Oni i tak sobie #!$%@?ą, a tak to mamy co? Media od strony Białoruskiej pod kontrolą Łukaszenki i obrazki geniuszy z pisu, którzy pokazali jak gazują imigrantów, oni nawet propagandy dla zewnętrznego odbiorcy nie potrafiązrobic (wystarczyło np. wziac jakieś dzieci i kobiety, ktore juz przekroczyly granice i
@Ciapatus: iks de. Już chciałam pisać, że wykopki łykają jak pelikay, a tu się okazuje, że to prawdziwe xD
Na szybko tylko przeczytałam ale mimo wszystko msm wrażenie, że to dosyć prześmiewczy i sarkastyczny tekst.
ktoś jeszcze uważa, że decyzja o niewpuszczaniu mediów to zła decyzja? Ktokolwiek?


@3x32: kto? każdy nie-pisowiec albo nie będący pożytecznym pisowskim idiotą?