Wpis z mikrobloga

@Ciapatus: oni tak serio? I do tego chcą być poważnie traktowani? To znaczy ja rozumiem, że być może pogodzili się z tym że nie przekonają nikogo o prawicowo-katolickich poglądach, ale jest jeszcze całe centrum, które ma dość PiSu. I teraz taki centrowiec jak przeczyta taki ściek to raczej potraktuje lewicę tak samo jak konfederację. Czytaj: jacyś ekstremalni odklejeńcy.
  • Odpowiedz
ktoś jeszcze uważa, że decyzja o niewpuszczaniu mediów to zła decyzja? Ktokolwiek?


@3x32: tak. To kneblowanie, i nie jest nigdy dobre. Jeśli media coś przeinaczają, to powinny zostać pozwane na wysokie sumy tak, że im się odechce takich głupot robić. W obecnej formie stwarza to nieciekawy precedens.
  • Odpowiedz
ktoś jeszcze uważa, że decyzja o niewpuszczaniu mediów to zła decyzja? Ktokolwiek?


@3x32: ja tak uważam, wolność słowa zakłada że debile również mają prawo się wypowiadać, po prostu sie ich nie słucha. Jak widać polacy na tą wolność ani nie są gotowi ani nie zasługują.
  • Odpowiedz
ktoś jeszcze uważa, że decyzja o niewpuszczaniu mediów to zła decyzja? Ktokolwiek?


@3x32: co to ma wspólnego z odklejeniami typó z krytyki politycznej? xD Oni i tak sobie #!$%@?ą, a tak to mamy co? Media od strony Białoruskiej pod kontrolą Łukaszenki i obrazki geniuszy z pisu, którzy pokazali jak gazują imigrantów, oni nawet propagandy dla zewnętrznego odbiorcy nie potrafiązrobic (wystarczyło np. wziac jakieś dzieci i kobiety, ktore juz przekroczyly granice
  • Odpowiedz
@Ciapatus: iks de. Już chciałam pisać, że wykopki łykają jak pelikay, a tu się okazuje, że to prawdziwe xD
Na szybko tylko przeczytałam ale mimo wszystko msm wrażenie, że to dosyć prześmiewczy i sarkastyczny tekst.
  • Odpowiedz