Wpis z mikrobloga

Ehh, it's over for chłop;
Jadę 13 w sobotę odwiedzić swoją dalszą rodzinkę, w tym hipergamiczną bestie kuzynkę młodszą ode mnie o 3 lata (posiadam 31 lvl).
Czaicie to, że ona 2 lata temu miała w swoich sidłach przeciętnego z urody beciaka, lecz majętnego, ma własną firmę w Wawie, która na niego zarabiała i sponsorował jej wszystko co chciała i ją utrzymywał (nie pracowała w ogóle), a ta #p0lka spermiła do Chada i do niego łaziła, później beciak odzyskał mój szacunek, bo jak się połapał co jest pięć, to ją w-----u z mieszkania, bez żadnych środków do życia i na powrót. XD
I ta poszła do Chada prosić o pomoc, a on jej sprzedał kopa w dupe, i spłakana dzwoniła do swojego brata (mojego kuzyna), aby prosić o pomoc na powrót, a ten #simp #bialorycerz pojechał po nią bez zastanowienia marnując swoje paliwo i zostawiając swoją #rozowypasek, aby simpić do własnej siory. xD
#przegryw #blackpill #zwiazki #s--s #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz znalazła sobie bestia kolejnego nieszczęśnika beta, informatyk programista, typowy mirek majętny dzięki swojej robocie.
It's ova for chłop.

  • Odpowiedz
@MightyGoldberg: No to już swoją drogą. Ja nie wiem, dlaczego fececi wciąż robią za bankomat i dają się tak r----c finansowo. Nawet, jeśli to dla nich mało kasy.
Ja się z każdą swoją dziewczyną w miarę na oko rozliczam i generalnie nie pozwalam jedna osoba miała mieć większy wkład. Ja oddzielam całkowicie oddzielam kasę od miłości, o dzieciach nawet nie myślę i w ten sposób jak sie trafi jakaś materialistka,
  • Odpowiedz