Wpis z mikrobloga

i możesz spokojnie piłować silnik do odciny.


@vonsaty: Fakt, powinienem napisać o skrzynia zamiast silnik. Starsze hydrokinetyki od VW przerzucały z jedynki i dwójki na wyższe biegi po około 5 sekundach i ich nie obchodziła blokada biegu, DSG tak samo. Nie wiem jak w innych, nowszych konstrukcjach ale w autach z roczników 2000 i młodszych nie widziałem blokowania niskich biegów.
@kimunyest95 po dłuższej jeździe automatem i tak później trzeba praktycznie od nowa uczyć się jazdy manualne xd fakt idzie to szybko ale człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego xd
@WypadlemZKajaka Nie znam żadnej osoby która tak mówi. U mnie w rodzinie chyba wszyscy już automatem jeżdżą (a jeździli maniakami). Tylko ja zostałem antykiem ale przez to że nie było w automacie auta które chciałem kupić.
@WypadlemZKajaka: aktualnie mam auto z manualem i automatem. Przyzwyczaiłem sie na tyle w przeskakiwaniu z jednego na drugie, że nie zdarzają mi się jakieś głupie "wpadki - tak jak np. kiedyś po dłuższej jeździe automatem wsiadam do manuala i z przyzwyczajenia odpalałem z wciśniętym tylko hamulcem ( ͡° ͜ʖ ͡°) 20 cm bliżej bramy i byłoby trochę klepania.