Wpis z mikrobloga

Jest odwrotnie, posiadaj manuala z wyboru to Ci zjedzą że dobrym automatem nie jeździłeś i się nie znasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co widać nawet w komentarzach wyżej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kimunyest95: jeżdżę manualem i daję "frajdę", do tego się już nie myśli tak o tych biegach po czasie. Mimo wszystko jak wsiadam do automatu to doceniam prostotę i jaka to jest "zabawka"
  • Odpowiedz
@Korax: To popatrz na komentarze. Akurat póki co w tym wątku wypowiadają się normalni. Ostatnio pod postem Hyundaia czy wolicie automat czy manual, pojawił się margines intelektualny, który uważał, że automaty są do dupy zawsze. Wrecz były opinie, że cała rodzina jeździ manualami z wyboru, a automatem nie pojedzie choćby dawali za darmo xD Trochę ich poorałem, bo żeby za honor sobie brać wybór skrzyni w samochodzie to trzeba mieć
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Czyli zaczynasz kolejny wątek wyśmiewający ludzi preferujących manuala, ale to Ty uważasz się z tego atakowanego? Nowe, nie znałem. Tymczasem w każdej dyskusji zwolennicy automatów przekrzykują się o tym, że tylko Janusze chcą manuali, bo tak naprawdę nie wiedzą o czym mówią, a w ogóle to pewnie ich nie stać i hehe, wolę mieć kontrolę nad autem hehe. No i obowiązkowo memy z nosaczem. Pierwsze wyniki z google'a:

https://www.wykop.pl/wpis/50500557/po-9-latach-jazdy-manualem-i-#!$%@?-ze-ja-to-/
https://www.wykop.pl/wpis/23782315/powiem-wam-ze-zawsze-bylem-januszem-manualnej-skrz/
  • Odpowiedz
@vonsaty: i nie masz tak że przy jeździe na odcince przełącza Ci z jedynki i dwójki na wyższe biegi? Czasem ciągam swoją osobówką większe przyczepy i przejeżdżam przez błoto i to jest dla mnie taki wymóg żebym mógł wrzucić jedynkę lub dwójkę i przy pełnych obrotach nie rozpędzać się bardziej niż potrzebuję.
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: ludzie jeżdżący manualem: jeżdżę z manualem
Ludzie jeżdżący automatem: ja to już nie mogę tak wajhować, nigdy więcej manuala, automat to jest życie tylko polska biedota nie potrafi docenić. Czy wspominałem już że manual do gówno i nieporozumienie?
  • Odpowiedz
jaki ból dupy, człowieku, ja tylko wrzuciłem mema. Mam gdzieś czym jeździsz, ja lubię manuala i automat, zależy od okoliczności i tyle.


@WypadlemZKajaka: Mem wyraźnie szydzi z ludzi implikując ich przaśność, pieniactwo i atencyjność, kiedy ewidentnie to jego autor odczuwa potrzebę wylania na kogoś gówna. Argument "ja tylko wrzuciłem obrazek" niczego w twoich intencjach nie zmienia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WypadlemZKajaka: jeszcze dodaj, że automaty paliwa więcej żro a tak ja sobie panie na luz wrzucam kiedy chce i się toczę, a jak się zepsuje to hohoho, a w takiej manualnej co się ma zepsuć. A z disla jestem zadowolony, dpfa wyciąłem Bo to fikcja a nie ekologia hehe
  • Odpowiedz
@Lohengrin: automaty DSG długo jadą na półsprzęgle na 1 i 2 biegu w mieście co zwiększa spalanie (oczywiście sam automat w zakupie to +6-10 tys). Hydrokinetyki w szczególnosci więcej palą

Akurat kwestie ekonomiczne to jedyna wytłumaczalna zaleta manuala (mówie o przeciętnym użytkowniku a nie terenówkach na syberii)
  • Odpowiedz