Wpis z mikrobloga

@om606: pamiętam jak na wakacje miedzy liceum, a studiami pracowałem w typowych robotach drogowych i się złożyło, że zrobiłem prawko. kierownik wziął mnie na rozmowe:
-słuchaj ajlson, widzę że już prawko zdałeś, proponuje 2zł/h więcej jak będziesz trzeźwy i będziesz tu jeździł dostawczakiem:D
@emasele: @Misiomin: z pocałowaniem ręki, miałem się nie przyznawać uwaga ŻE AŻ TYLE DOSTAŁEM, bo byli tam robole co drugi rok robili i mieli mniej :D. Tak to cała brygada piła, raz się nawalili że spali w wykopie przy rurach gazowych, podjechał kierownik:
-ajlson, bierz ich do auta i niech wydupiają do domu, mają odpisany cały dzień, a ty też się zbieraj, ale bedziesz miał zapłacone.
@HonyszkeKojok: Wiesz, ja jestem z prowincji..miasto sub 30k mieszkańców,... I dla mnie warszawa to prowincja bez zasięgu 4 i 5g, kanalizacji i oczyszczalni ścieków. Moje małe miasteczko ma oczyszczalni i kanalizację od lat 60tych.... Generalnie moja rodzina się, ze mnie śmieję że przeniosłem się z 12 najbogatszego miasta w pl do Stolicy.
Miasto ma 28k mieszkańców i Panki na minuty nie są niczym dziwnym...
@om606: Kiedyś, jak jechałem za granicę do pracy, zdziwiłem się że chcieli tylko zaświadczenia o niekaralności i oświadczenie o tym, że jestem zdrowy psychicznie. Szczególnie to drugie mnie dziwiło.

A potem pojechałem na miejsce, pierwsze co zobaczyłem to jak gość wybiega z autokaru, wchodzi do śmietnika, zamyka pokrywę i krzyczy, że nie wyjdzie.
Typ tak siedział cały dzień, cała załoga na miejscu miała go w pompie.

A potem było tylko ciekawiej