Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@myrmekochoria: Ja do tej pory mam gdzieś filmik jak Meksykanie (chyba) złapali jakiegoś gościa i mu nożem mieszali wokół serca które jeszcze biło. Grubo tam się działo. A ten filmik z Piła łańcuchowa chętnie bym obejrzał.
@4pietrowydrapaczchmur:
Odnośnie porywanych kobiet. Zdjęcie ołtarza poświęcone zaginionym kobietom w mieście San Luis Potosi.
Drugie najniebezpieczniejsze miasto w Meksyk. Zaraz po CDMX.
Mieszkam tu i w zasadzie codziennie słychać strzały. I codziennie się coś dzieje. A zaginionych ludzi jest multum. I nie tylko kobiety znikają.
siaq - @4pietrowydrapaczchmur: 
Odnośnie porywanych kobiet. Zdjęcie ołtarza poświęco...

źródło: comment_1635942010I1sxiJRyQT7YWPwqMqHMHh.jpg

Pobierz
@Kezcliw jest różnica między zabijaniem w imię wiary, a w imię pieniądza, a coś mi się zdaje, że Meksykanie zabijają dla tego drugiego.

No i idąc twoim tokiem rozumowania można powiedzieć, że III Rzesza stanowiła niegdyś podwaliny państwa świeckiego, a robili obozy zanim to było modne
@olrajt: Jak to zwykle bywa. Dziewczyna. Kilka lat temu przyjechałem tutaj na delegację. I tak w sumie już zostałem.
Meksyk jest jak narkotyk. Uzależnia. Tęsknisz za nim.
I nie mówię tutaj o Cancun i innych tego typu miejscach, w których ciężko spotkać meksykanina. Tylko o tych mniej turystycznych miejscach. O tym Meksyku, w którym nie ma turystów.