Wpis z mikrobloga

@wellwellwell: raczej chodzi o samą hipokryzję. Na drugim końcu świata robią ludziom z dupy jesień średniowiecza, destabilizują do końca region, a sami kręcą lody na Meksyku, który jest blisko...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powinni to puszczać w szkołach z komentarzem że do takich sytuacji prowadzą narkotyki, anarchia i kariera przestępcza to może świat wyglądałby inaczej.


@Plp_: problem tylko w tym, że jednego by to odstraszyło, a dla drugiego stanowiło inspirację.
  • Odpowiedz
Wg wiki:

Ethnic groups:

- 21% Indigenous Mexicans (Native American)

- 25% Mestizo (indigenous+European)

- 47% Light skinned-Mexican or white-Mexicans ("castizo"mostly european or "white"european descendent)
  • Odpowiedz
Meksyk jest jak narkotyk. Uzależnia. Tęsknisz za nim.


@siaq: Co masz na myśli pisząc to? Co jest w nim takiego przyciągającego?

Próbowali Cię kiedyś zwerbować do kartelu? W końcu Europejczyk wzbudzałby mniej podejrzeń na granicy.
  • Odpowiedz
@Nitro_Express:
Pisząc to mam na myśli przyrodę - uwielbiam egzotykę. A wystarczy, że ruszę się 150 km i mam przepiękny region "la huasteca". Klimat - mamy 6 listopada a tutaj za oknem 25°c. Cały rok ciepło. No i w końcu ludzi. Mega pozytywni, zawsze uśmiechnięci.
Nikt nigdy nie próbował mnie zwerbować. A Europejczyk wzbudza ciekawość. Poza tym wszyscy myślą, że jak biały to musi być Amerykanin.
  • Odpowiedz
No i w końcu ludzi. Mega pozytywni, zawsze uśmiechnięci.


@siaq: Aż się nie chce wierzyć, wiedząc co się tam dzieje. Ciekawe skąd czerpią tę radość.

Co do przyrody to rozumiem. Nie jestem przeciwnikiem zimna, ale domyślam się, że życie w tej strefie klimatycznej to mini raj. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Nitro_Express:
Ze słońca. Z wzajemnych relacji. Wiadomo, mają problemy jak każdy inny człowiek. Ale kiedy jest fiesta problemy schodzą na dalszy plan.
Życie w San Luis Potosi nawet latem jest znośne. Miasto leży 2000m n.p.m. I nawet podczas upałów przyjemnie wieje. A jak chcesz poczuć tropiki to la huasteca. Wilgotność 90% i 40°c
  • Odpowiedz