Wpis z mikrobloga

Powinni puszczać dzieciom w szkołach video jak ucinają ludziom głowę piłą łańcuchową? Masz ty troche oleju w głowie czy starcza ci tylko na pisanie durnych komentarzy?


@Greensy: swoją drogą, puszczanie filmu to oczywiście zły pomysł, ale pokazanie zdjęcia wrzuconego przez OP gimnazjalistom z opisaniem jego historii to już mogłoby otworzyć oczy pojedynczym jednostkom.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
@myrmekochoria: ciekawostka, kraje latynoskie gdzie o----------ą się takie rzeczy są dzisiaj fundamentami chrześcijaństwa a obcinali głowy jeszcze zanim Isis na to wpadło.
  • Odpowiedz
@Plp_: nikt nie zostaje dilerem z powolania, ludzie wybierają to z biedy i braku innych możliwości wyrwania się z niej.
Popyt na n-------i nie zmaleje i "wojna" przeciwko nim jest kontrproduktywna, spożycie narkotyków ciągle rośnie, podobnie jak wpływy i bogactwa karteli.
  • Odpowiedz
dobry był też ten filmik, gdzie ziomka przywiązali do stołu, albo go trzymali w kilku, a drugi podcinał mu gardło nożykiem do tapet, który nawet nie był zbyt ostry


@Ranger: to był chyba filmik z kosowa dawno dawno temu
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: w jaki sposób psychicznie miałoby to kogokolwiek okaleczyć. Na świecie co chwile odwalają się gorsze gówna. Lepiej żyć w bańce i udawać że takie rzeczy sie nie dzieją? Powinni to puszczać w szkołach z komentarzem że do takich sytuacji prowadzą n-------i, anarchia i kariera przestępcza to może świat wyglądałby inaczej.


@Plp_: Nic głupszego w tym roku raczej nie przeczytam.
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie w takich momentach spokojnie czekają na śmierć. Skoro już i tak wiedzą na 100%, że zginą, to mogliby spróbować czegokolwiek - zerwać się, uciekać, wytrącić piłę, cokolwiek...
  • Odpowiedz
Jezu jak coś takiego oglądam to budzi się we mnie taka nienawiść do ludzi, że bym wszystkie te k---y ponabijał na pal.


@kodecss: przecież niczym byś się wtedy od nich nie różnił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@myrmekochoria: Niesamowite jest to, że to są kraje bardzo religijne i konserwatywne, prawie każdy jest tam w jakimś sensie katolikiem lub przynajmniej jakiegoś rodzaju chrześcijaninem (choć ono często się miesza z kultami tradycyjnymi). Świetny przykład na to, że sama wiara w jakiegoś konkretnego boga nie daje żadnej dodatkowej moralności czy poczucia empatii, są to elementy znacznie głębszej kultury i filozofii danej cywilizacji. W naszym przypadku jesteśmy ewolucją cywilizacji grecko-rzymskiej i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@kodecss: Najgorsze, że ilość takich treści jest ogromna i cały czas są nowe materiały. Nic się o tym nie mówi ile osób ginie w różnych krajach i to jeszcze w taki sposób.
  • Odpowiedz
Ale jaka inna może być kara dla takiego czegoś.


@kodecss: To się właśnie bierze z koncepcji kary, kartele w ten sposób karzą ludzi. Żeby czegoś takiego się pozbyć trzeba odrzucić koncepcję kary i zamiast tego iść w eliminację. Kula w łeb i do piachu.
  • Odpowiedz
@Przydupaska: @Oczko:
"Dwaj 19-letni mieszkańcy Dniepropetrowska, Wiktor Sajenko oraz Igor Supruniuk, zostali oskarżeni o 21 morderstw[1]. Trzeciemu oskarżonemu, Ołeksandrowi Hanży, postawiono zarzut dwóch napadów z bronią, które miały miejsce przed morderstwami. 11 lutego 2009, wszyscy trzej zostali uznani za winnych[2]. Supruniuk i Sajenko otrzymali karę dożywotniego pozbawienia wolności, a Hanża został skazany na 9 lat pozbawienia wolności."

Nie wiem jak prawo tam działa, czy jest szansa by tacy
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: Nie oglądaj takich rzeczy. To zostaje w głowie i robi szkody na psychice.

Ja widzialem ze 3 filmy z egzekucji w meksyku i mimo, ze widziałem to dawno to dokładnie pamiętam. Raz widziałem
grupkę ludzi, którym kazano przed egzekucją mówić skąd są i dlaczego powinni umrzeć i potem po kolei odrąbano im głowy siekierą. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co musieli czuć ci ludzie. Byli tak przerażeni, nie krzyczeli, zachowali spokój do końca. Innym razem widziałem jak 2 typków z konkurencyjnego gangu złapano, mieli na głowach foliowe worki, zdjęto im je i też kazano powiedzieć kilka słów. Pamiętam przerażenie w ich oczach. Potem strzał w głowę. Strzał w głowę to i tak "humanitarnie" jak na ich metody. Absolutnie najgorszą rzeczą jaką widziałem było to jak gang złapał policjanta i jego syna. Zaczęto ich torturować, synowi policjanta jakiś s-------n wyjął serce ręką. Po prostu wsadził łapę, przerwał flaki i wyciągnął p--------e serce, a chłopak był ciągle świadomy.

I naprawdę jak jestem zdecydowanie przeciwny karze śmierci tak w przypadku takiego zezwierzęcenia i bestialstwa
  • Odpowiedz