Wpis z mikrobloga

Nie wiem już co robić. Boje się jeść. A jak już jem to się objadam. Ciagle próbuje brać jakieś leki które hamują apetyt. A potem stwierdzam ze samopoczucie do bani i depresja jest po nich wiec odstawiam. Na noc benzodiazepiny żeby spać, aby nie myśleć o żarciu i nie jeść. Chciałabym ciagle spać żeby nie jeść. I mam problem z tymi lekami, nie wiem czy coś brać na stałe czy nie, lekarzom nie ufam. Jak już do jakiegoś idę to po prostu mówię co chce i to dostaje. Nie widzę sensu w takim funkcjonowaniu ale inaczej nie potrafię.

#bulimia #anoreksja #depresja #borderline #psychologia #psychiatria #psychiatra #lekarz #leki #benzodiazepiny #zaburzeniaodzywiania #zaburzeniaosobowosci #przegryw #benzo #narkotykizawszespoko
  • 10
@nicnievmim > lekarzom nie ufam
no to #!$%@? gratulacje XDD sama sobie robisz krzywdę i odrzucasz pomoc medyczną

pierwsze co to powinnaś odstawić benzo i pójść na psychoterapię- irracjonalny lęk przed jedzeniem się leczy :v

jak nie dasz sama rady to na oddział zamknięty, gdzie będą pilnować tego jak jesz i gdzie podleczysz się psychicznie
@nicnievmim: leczysz psychoterapią osobowość z pogranicza? Bo po tagach wnioskuje, ze masz. Jak nie, to zabierz się najpierw za leczenie bordera, bo leczenie zaburzeń odżywiania przy nieleczonym borderze może być krótkotrwałe/nieskuteczne. Jak masz możliwość, to żeby leczyć bordera zapisz się na psychoterapię 3 fali nurtu CBT, jesli nie masz takiej możliwości, lub generalnie czujesz się w opór zle, to najlepiej na oddział na pare miesiecy. Podreperujesz tam psyche. W razie co,