Wpis z mikrobloga

Sanah. Szanujesz, plusujesz

- tworzy muzykę trochę inna od mainstreamu a i tak została gwiazdą
- w większości swoich utworów sama jest autorką tekstu i muzyki
- bez promocji w radiu, sama się wybiła wyświetleniami na youtube, dopiero potem zaczęli ją grać
- odrzucona w talent show, ale i tak jej to nie przeszkodziło
- wykształcenie muzyczne, gra na wielu instrumentach

Nie wiem jak można jej nie szanować za to co osiągnęła. Można nie lubić jej muzyki czy narzekać na monotematyczne teksty, ale zrobiła to czego nie udaje się wielu - wjechała jak walec w polski rynek muzyczny na swoich warunkach. A to wszystko nie grzesząc urodą, a to jak wyglądasz jest dzisiaj przecież bardzo ważne (zwłaszcza w świecie filmu czy muzyki)

Respekt Sanah.

#sanah #muzyka #polskamuzyka #oswiadczenie #truestory #polskiyoutube
Pobierz
źródło: comment_16356135600gWCwcq3goomcdRqaYXcM0.jpg
  • 144
@Lolenson1888: Tu jest na nią hejt, bo jak to kiedyś pewien vloger powiedział - wykopki nie trawią jak ktoś osiągnie sukces. A już zwłaszcza ktoś kto zrobił to wbrew wszystkiemu.


@arahooo: nie? I jakiś bloger powiedział ale autorytet xD
Jest na nią hate bo ma pasywno-agresywne piosenki idealnie podreslajace toksyczne kobiece cechy, które teraz są pompowane w mediach. Powód drugi spamują nią w radiu a katowanie tej samej piosenki jest
@arahooo: Nigdy jej nie słyszałem. Dopiero jak przeczytałem ten wpis to odpaliłem sobie parę jej piosenek i nie rozumiem zachwytu. W sensie okej, to może się podobać, ale żeby aż tak się spuszczać nad nią jak ty to zrobiłeś w tym wpisie to bez przesady. Piosenki, które słyszałem były dość bezpieczne pod względem formy. Progresje akordów były miękkie, przyjemne i przeruchane przez pop miliony razy. Całość w ogóle brzmiała jak typowy
@SobanDELUX nie znam, bo nie słucham radia, więc nie wiem dokładnie o jakie angielskie słowa chodzi, ale...

mnie w brzuchu skręca jak (...) nagle wtrąca jakieś angielskie słowa

Cringe mocno


dawno tak się #!$%@? z kretynizmu wykopka nie uśmiałem, thanks XD
Tu jest na nią hejt, bo jak to kiedyś pewien vloger powiedział - wykopki nie trawią jak ktoś osiągnie sukces. A już zwłaszcza ktoś kto zrobił to wbrew wszystkiemu.


@arahooo: to nie jest kwestia wykopowa, to jest standard muzyczny na całym świecie - piosenkarz/zespół wypuszcza kilka hiciorów w krotkim czasie, są one następnie grane na okrągło w radiostacjach, gwiazda zaczyna pojawiać sie doslownie wszędzie i zostaje znienawidzona bo jest zbyt mainstreamowa.
Tu jest na nią hejt, bo jak to kiedyś pewien vloger powiedział - wykopki nie trawią jak ktoś osiągnie sukces


@arahooo: jest jeszcze opcja "po prostu mi się nie podoba i nie rozumiem zachwytu, bo moim zdaniem jest przereklamowana", ale rozumiem że jej nie dopuszczasz, bo musi być czarno-biało - uwielbienie albo hejt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arahooo: Myślę że bardziej chodzi o to, że jej teksty są infantylne i utwory, które mają już z 2 lata są katowane na każdej stacji radiowej po kilkanaście razy dziennie oprócz radia maryja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arahooo: 100% racji. Nie wiem skąd chociażby tutaj na wykopie taki hejt na tą dziewczynę. Ona jest przeciwieństwem całej tej julkowo-feministycznej sraczki, która teraz jest na topie


@Lolenson1888: tutaj gówniarze hejtyją każdego któremu chociaż tylko trochę lepiej wiedzie się niż im, mieszkańcom blokowisk bez ambicji i perspektyw. Taka polska mentalność - nie myśleć co zrobić żeby mieć tak dobrze jak sąsiad tylko kombinować co by tu zrobić żeby sąsiad miał
@arahooo: Nie znałem w ogóle tej pani, więc przesłuchałem i stwierdzam, że jest dużo lepsza niż popowy chłam typu np: Gosia Andrzejewicz, ale z powodu zupełnie innego i bardziej nietypowego gustu muzycznego nie potrafię na nią i jej twórczość popatrzeć z zachwytem. Wybiła się mocno nad przeciętny pop, ale tekstowo i tak jest daleko w tyle za tym co osiągają zespoły/wokaliści rockowi, a dodatku ciut irytuje mnie jej maniera w głosie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arahooo: wykopki i tak się zesrają, bo hurr durr puszczają kogoś w radiu, aeyeyeyeye #!$%@? ayeyeyeyee.
Czyli wiadomo, że jest spoko, skoro wykopek #!$%@?, że go dupa boli bo ktoś leci w radiu, to znaczy, że jest spoko.
Fakt, potrafi się posługiwać głosem, ozdobniki wchodzą lekko, ale nie potrafi do konca wypowiedziec R, co słychać w każdym kawałku (°°