Wpis z mikrobloga

Sanah. Szanujesz, plusujesz

- tworzy muzykę trochę inna od mainstreamu a i tak została gwiazdą
- w większości swoich utworów sama jest autorką tekstu i muzyki
- bez promocji w radiu, sama się wybiła wyświetleniami na youtube, dopiero potem zaczęli ją grać
- odrzucona w talent show, ale i tak jej to nie przeszkodziło
- wykształcenie muzyczne, gra na wielu instrumentach

Nie wiem jak można jej nie szanować za to co osiągnęła. Można nie lubić jej muzyki czy narzekać na monotematyczne teksty, ale zrobiła to czego nie udaje się wielu - wjechała jak walec w polski rynek muzyczny na swoich warunkach. A to wszystko nie grzesząc urodą, a to jak wyglądasz jest dzisiaj przecież bardzo ważne (zwłaszcza w świecie filmu czy muzyki)

Respekt Sanah.

#sanah #muzyka #polskamuzyka #oswiadczenie #truestory #polskiyoutube
arahooo - Sanah. Szanujesz, plusujesz

- tworzy muzykę trochę inna od mainstreamu a...

źródło: comment_16356135600gWCwcq3goomcdRqaYXcM0.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@arahooo: ona ma trzy minusy:
- śpiewa przez nos jak zenek
- teksty słychać, że pisze sama - jej polonistka pewnie już dawno ma myśli samobójcze przy włączeniu RMF. Jacek Cygan to to nie jest xD
- ma bardzo częstą u dziewczyn wadę wymowy polegająca na mówieniu s c zamiast ś ć na końcu wyrazów

Ale melodia wpada w ucho a rakowym tekstem zawsze mogę podenerwować żonę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arahooo: generalnie spoko, ma bardzo ciekawe teksty a te prawiczki co w każdym widzą coś o ruchaniu.... xD no ale to jest wykop.
Mi się muzyka tak średnio podoba ale im więcej tego gdzieś tam słyszę tym bardziej się przekonuję, a to już coś musi znaczyć. Bardzo mi się podobają jej nagrania na yt z muzo.tv gdzie jest czysty wokal z powiedzmy "dodatkiem" muzyki, tam wypadła mega zajebiscie.
Też próbowałem obejrzeć
  • Odpowiedz
  • 0
@arahooo sanah jest zajebista. Byłem na koncertach gdzie super się bawiłem, mam płytę a nawet dla beki sobie bluzę kupiłem. Wykopki się #!$%@? bo:
- jest różowym
- nie #!$%@? tylko jest słodka i kochana
- osiągnęła sukces.

Laska ma talent i jest artystką z krwi i kości
  • Odpowiedz
@arahooo: Sanah nie tworzy muzyki innej od mainstreamu ona jest mainstreamem. Ja wiem ze z początku jej muzyka i słowa mogą wydawać się takie inne takie górnolotne takie bardziej inteligentne. Ale nie to jest te same gowno i ta sama klasa co reszta młodych polskich wykonawców
  • Odpowiedz
@danob99: Dawid podsiadlo,vito bambino,Magdalena Wójcik i wiele wiele innych a wymieniłem tylko sam mainstream w stylu sanah. Ale jake tylko troszkę rozszerzy się horyzonty i zacznie się wymagać od muzyka więcej niż puste teksty na jeden bit z tekstem jak z przedszkola i już mamy wiele wiele więcej wykonawców
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arahooo: przegrywowe wpisy to oczywiście beka dla każdego normalnego człowieka, ale już #!$%@? bez przesady xD osobiście nie mogę jej słuchać, nie lubię jej głosu, nie lubię jej melodii, nie lubię jej tekstów, po prostu nie podchodzi mi ni w ząb, jak tylko leci to od razu przełączam radio, bo automatycznie czuje #!$%@? gdy ja słyszę xD
  • Odpowiedz
@danob99: Prosiłeś abym wymienił popularnych polskich artystów mainstreamowych pop to wymieniłem. Jeśli taki ktoś dla ciebie jak podsidlo nie jest na równi z sanah to trudno, mam to w dupie. I tak widząc twoje gusta myśle ze jedyne na co zasługujesz w muzyce to sanah
  • Odpowiedz
@arahooo teksty bez jakiegoś większego kunsztu. Wiadomo nie jest to dno Ala leosia ale jakoś więcej sobą nie reprezentuje. Dodatkowo dla osób które nie trafia komercji ten jej dziwny głos jest właśnie symbolem już komercyjnego pier***nia na autotune. Teksty o niczym, rymy wpadające januszom w ucho. Niech robi kasę na januszacg, mnie zupełnie nie przekonuje.
  • Odpowiedz
@arahooo: okropna maniera w głosie, teksty jak z pamiętnika dwunastolatki i stylówa jak z szafy babci. Za parę lat ludzie będą się wstydzili ze jej sluchali tak jak kiedys Ich Troje.
  • Odpowiedz