Wpis z mikrobloga

Sanah. Szanujesz, plusujesz

- tworzy muzykę trochę inna od mainstreamu a i tak została gwiazdą
- w większości swoich utworów sama jest autorką tekstu i muzyki
- bez promocji w radiu, sama się wybiła wyświetleniami na youtube, dopiero potem zaczęli ją grać
- odrzucona w talent show, ale i tak jej to nie przeszkodziło
- wykształcenie muzyczne, gra na wielu instrumentach

Nie wiem jak można jej nie szanować za to co osiągnęła. Można nie lubić jej muzyki czy narzekać na monotematyczne teksty, ale zrobiła to czego nie udaje się wielu - wjechała jak walec w polski rynek muzyczny na swoich warunkach. A to wszystko nie grzesząc urodą, a to jak wyglądasz jest dzisiaj przecież bardzo ważne (zwłaszcza w świecie filmu czy muzyki)

Respekt Sanah.

#sanah #muzyka #polskamuzyka #oswiadczenie #truestory #polskiyoutube
arahooo - Sanah. Szanujesz, plusujesz

- tworzy muzykę trochę inna od mainstreamu a...

źródło: comment_16356135600gWCwcq3goomcdRqaYXcM0.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@arahooo: panna jest niestabilna emocjonalnie, delikatnie mówiąc i odwołała kilka koncertów ze względu na histerie, normalnie byłby szpital psychiatryczny, ale rozumiem, że się coś porobiło i kawka na wynos byłaby ;)
  • Odpowiedz
@arahooo:

Tu jest na nią hejt, bo jak to kiedyś pewien vloger powiedział - wykopki nie trawią jak ktoś osiągnie sukces. A już zwłaszcza ktoś kto zrobił to wbrew wszystkiemu.


Dokładnie. Do tego wykopki to takie alternatywki - jak coś jest fajne i lubiane przez większość to oni muszą tego koniecznie nienawidzić, żeby pokazać jacy to oni są pro i ponad to xD
  • Odpowiedz
@arahooo może i zrobiła karierę wybiła się do radia, nie wiem nie znam jej historii ale jej piosenki są skierowane konkretnie dla kogoś, osobiście mam dość jej piosenek po jednym dniu słuchania radia.
  • Odpowiedz
@arahooo: włosy na żel w tył, po imprezie starbaks był, niezły dil, na maksa wieje tez, nie zostawiaj mnie plis... #!$%@? te teksty są tak żenujące i jak wyjęte spod szarej myszki, która stara się być na siłę KUL i na TOOPIE. Aż mnie ciary z żenady przechodzą słysząc te rymy.
  • Odpowiedz
jak wszyscy wielcy artyści


@danob99: Tylko to nie jest wielka artystka i nie oszukujmy się, komercha, która jak w każdym biznesie musi się opłacać
  • Odpowiedz
może i zrobiła karierę wybiła się do radia, nie wiem nie znam jej historii ale jej piosenki są skierowane konkretnie dla kogoś, osobiście mam dość jej piosenek po jednym dniu słuchania radia


@Kiritsugu1155: ja bym się zapytał normalnie komu dała, ale nie wypada, bo teraz mamy czasy poprawności politycznej ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@arahooo:

Tu jest na nią hejt, bo jak to kiedyś pewien vloger powiedział - wykopki nie trawią jak ktoś osiągnie sukces.


Gościu, ja rozumiem, że jej twórczość może się podobać ludziom, ale osobiście strasznie jej nie trawie.

Szanuję, że zarabia hajs, robiąc to co lubi, ale nie mam zamiaru ukrywać, że nie podoba mi się jej twórczość.

I nie widzę w tym nic złego.
  • Odpowiedz