Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez #p0lki, no bo przecież nie Polki, mama ginekolog nie zdała dziś specjalizacji z ginekologii xD MAMA GINEKOLOG z GINEKOLOGII xD Twierdzi, że jednym punktem, choć z jednego insta story wynikało raczej, że poprawnie to ona odpowiedziała może na 50 pytań ze 120. Zdawalność wynosiła ponad 80 procent. Laska zbudowała całą karierę na tytule, którego nigdy nie miała. Osobiście znam osoby co to własnym lekarzom prowadzącym nie wierzyły, bo przecież guru instagrama mówi inaczej. No i oczywiście na instastory płacz, no bo wiele osób mówiło, że egzamin trudny, ale ona to miała TRUDNIEJ, bo ją obserwują tysiące osób xD

#mamaginekolog #bekazpodludzi #instagram #lekarz #heheszki
Pobierz Praemislia - O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez ...
źródło: comment_1635366238F0vl08fmaTnSWRnpopF7IN.jpg
  • 331
@Praemislia: Gdybys cokolwiek o niej wiedzial poza nazwa kanalu, to dowiedzialbys sie z podpisu, ze jest w trakcie specjalizaji, ale juz na koncu jej sciezki od dlugiego czasu i przede wszystkim jest lekarzem juz od dawna. Nigdy tego nie ukrywala, a urzadzasz sobie hejtowanie z innymi dyletantami, bo nic wlasciwie o niej nie wiecie, wam sie po porstu cos wydawalo.

Wykop to sciek, glownie przez jego uzytkownikow...
@Praemislia: yyyy nie mam pojęcia kim ona jest, ale jak się podaje za kogoś kim nie jest to może wypadałoby to gdzieś zgłosić... nie wiem no... do izby lekarskiej? Bo jeszcze komuś zrobi krzywdę czy coś...
@PiersiowkaPelnaZiol: Oczywiście że mam racje, nie potrzebuję do tego twoich oklasków. Powiadasz że mam odnieść się z perspektywy medycznej? To co piszesz o jakiś jej żenujących akcjach na insta? Obserwujesz ją? Twój biznes, nienawidzisz, serio mam to w dupie.
Jak myślisz ilu twoich lekarzy zdałoby chociaż w 10% swoją specjalizację?
@jestepianke: @oggy1989: @PiersiowkaPelnaZiol: @Xuzoun:
Trochę wam się myli - "ginekolog", "ortopeda", "neurolog", "okulista" to są takie potoczne określenia, oficjalnie mówi się "lekarz specjalista ...". Polskie szpitale rezydentami stoją, więc po roku - dwóch większość osób spokojnie ogarnia wszystko co jest potrzebne do prowadzenia praktyki klinicznej, często ma nawet bardziej nowoczesną wiedzę niż specjaliści, przyjmuje więc w różnych przychodniach.
Egzaminy są układane przez stare leśne dziadki, pytania są w
@PiersiowkaPelnaZiol: No dzban. Wiesz że to że ktoś zdał nie świadczy o tym czy jest dobrym lekarzem? O tym właśnie pisałam a ty sie prujesz uj wie o co.
Co chwilę wychodzą nowe badania, nowe leki, nowe sposoby leczenia i diagnozowania. Co z tego że jakaś osoba zdała X lat temu?! Może równie dobrze nic nie umieć tylko zbijać gorączke antybiotykiem.
Ta dupa też zda w końcu czy tego chcesz czy
@little_muffin: generalnie tak jest, że czyjeś niepowodzenie nie powinno kogoś skreślać. Mówienie, że ona nie nadaje się na ginekologa z powodu niezdania jednego egzaminu jest zwyczajnie słabe. W mojej okolicy funkcjonuje lekarz
bez specjalizacji, który jakimś cudem prostuje innym zęby. Jednak chodzi o jej działalność i egoistyczne zachowanie.

Dalej nie wnikam. Niby pisze o robieniu specjalizacji na swojej stronie, a z drugiej przedstawia się jako profesjonalista w tej dziedzinie. Niezdany egzamin
@Praemislia: hmmm, a najciekawsze, że ona pracuje w naprawdę dobrym szpitalu. Najpierw uratowali mi tam życie (i to bez jaj), potem kiedy rodziłam wszystko było super i bardzo profesjonalnie, robią tam kosmiczne operacje maluchom w brzuchach. Mój usgsista, kiedy uczył się do egzaminu z drugiej specki, przestał przyjmować prywatnie na ponad miesiąc, a potem zdał ten egz najlepiej w Polsce.
Dwie moje koleżanki, z nikłymi szansami na potomstwo po latach prób
nie mówimy tu o sytuacji, gdy ktoś kto prowadzi Instagrama, nie wiem, mama-lekarz nie zdaje konkretnej specjalizacji, a mama GINEKOLOG od lat pouczająca kobiety w tematach GINEKOLOGICZNYCH nie zdaje egzaminu z GINEKOLOGII. Jak wyżej, ego miała wywalone w kosmos, dlatego mnie to bawi


W tej sytuacji chyba nie tylko Ciebie.

A w innych tematach już jej wielu lekarzy wytykalo błędy.


@Praemislia co na przykład? Nie chce mi się tych bzdur czytać