Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1379
Zawsze chciałem dodać taki wpis xD. Bynajmniej nie chodzi o pieniądze, źle się dzieje to uciekam. Będzie kwik bo nikt się nie spodziewał, nagle rozwali im się system pracy xDm wiadomo, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale po prostu przez miesiąc, dwa może trzy będą mieli takie eldorado, że szok.

Dlaczego to robię? Uważam, że przez rok swoje w firmę wsadziłem, dobrze wykonywałem swoją pracę, ale przyszły zmiany i zrobił się syf. Jednego się nauczyłem prócz doświadczenia. Nie rób w robocie niczego od siebie, niczego poza tym do masz w umowie, nie szukaj "docenienia" bo kazdy ma to w dupie.

Trochę się cykam, trochę się cieszę. Będzie kwik, milion pytań, rozmowy, przekonywanie, im się system na miesiąc załamie xD

#pracbaza
p.....e - Zawsze chciałem dodać taki wpis xD. Bynajmniej nie chodzi o pieniądze, źle ...

źródło: comment_1635138381lyEUSQtF6HTCWCUpvQImhX.jpg

Pobierz
  • 190
@porterhouse: nie załamie się, ktoś inny będzie #!$%@?ł twoją robotę na ten okres jak Ciebie nie będzie dająć się #!$%@?ć szefowi, twoje odejście nic nie zmieni dla firmy, po 2 miesiącach ludzie już będą tylko śmieszkowali czasem że "był tu taki jeden he he" a po 2 latach twoje imie będzie się pojawiało tylko jak będzie trzeba poprawić coś po tobie.
jedyne zmiany jakie to wprowadzi to w twoim życiu i