Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1379
Zawsze chciałem dodać taki wpis xD. Bynajmniej nie chodzi o pieniądze, źle się dzieje to uciekam. Będzie kwik bo nikt się nie spodziewał, nagle rozwali im się system pracy xDm wiadomo, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale po prostu przez miesiąc, dwa może trzy będą mieli takie eldorado, że szok.

Dlaczego to robię? Uważam, że przez rok swoje w firmę wsadziłem, dobrze wykonywałem swoją pracę, ale przyszły zmiany i zrobił się syf. Jednego się nauczyłem prócz doświadczenia. Nie rób w robocie niczego od siebie, niczego poza tym do masz w umowie, nie szukaj "docenienia" bo kazdy ma to w dupie.

Trochę się cykam, trochę się cieszę. Będzie kwik, milion pytań, rozmowy, przekonywanie, im się system na miesiąc załamie xD

#pracbaza
p.....e - Zawsze chciałem dodać taki wpis xD. Bynajmniej nie chodzi o pieniądze, źle ...

źródło: comment_1635138381lyEUSQtF6HTCWCUpvQImhX.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
Jednego się nauczyłem prócz doświadczenia. Nie rób w robocie niczego od siebie, niczego poza tym do masz w umowie, nie szukaj "docenienia" bo kazdy ma to w dupie.


@porterhouse: jeśli chcesz byle jak dociągnąć do emerytury to tak. Jeśli chcesz się rozwijać i chcesz, aby każda Twoja następna praca / następne stanowisko było bardziej ambitne to większej głupoty nie czytałem. Nigdzie nie dostaniesz lepszego poligonu doświadczalnego niż w firmie w której
  • Odpowiedz
@porterhouse: rozwala mnie to zawsze w tych postach o wypowiedzeniach, to jak piszecie że ta firma bez Was to koniec. Miesiące załamania, wszystko stoi, szef nie wie co zrobić, grubemu chłopczykowi spada lód na ziemię, umierają dwie pandy.
  • Odpowiedz
Nie rób w robocie niczego od siebie, niczego poza tym do masz w umowie, nie szukaj "docenienia" bo kazdy ma to w dupie.


@porterhouse: Nie zawsze tak jest. Inicjatywa i zrobienie coś ekstra to jest super argument za podwyżką. W jednych firmach działa, w innych nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Yooshi: dokładnie, wszystko jest #!$%@? ważne priorytet 1000 dopóki jest komu robić, to wtedy #!$%@? do 18 mimo choroby ale jak rzucisz papierami to nagle na spokojnie to może poleżeć aż ktoś to przejmie, #!$%@?ć ich.
  • Odpowiedz
@porterhouse:

Nie rób w robocie niczego od siebie, niczego poza tym do masz w umowie, nie szukaj "docenienia" bo kazdy ma to w dupie.


W rzeczy samej. Do tego dopisałbym jeszcze „każdy przełożony to twój wróg” i „miej wyebane, a będzie ci dane”
  • Odpowiedz
@porterhouse: zależy jaka robota, jeżeli z najwyższym szefem jesteś na ty, masz wgląd do papierów i po nadprogramowej pracy i od razu wypłaci premię to wtedy można się starać.

Poza takim wyjątkiem to pełna zgoda, bo większość podkierowników gówno ma do gadania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@porterhouse: Ile ludzi u mnie w robocie mówiło to samo jak odchodzili. Nigdy nic się nie zawaliło, nigdy nie było kwiku. Najlepszy był taki jeden, co ciągle tak gadał, a to oni wręczyli mu wypowiedzenie.
  • Odpowiedz