Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1379
Zawsze chciałem dodać taki wpis xD. Bynajmniej nie chodzi o pieniądze, źle się dzieje to uciekam. Będzie kwik bo nikt się nie spodziewał, nagle rozwali im się system pracy xDm wiadomo, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale po prostu przez miesiąc, dwa może trzy będą mieli takie eldorado, że szok.

Dlaczego to robię? Uważam, że przez rok swoje w firmę wsadziłem, dobrze wykonywałem swoją pracę, ale przyszły zmiany i zrobił się syf. Jednego się nauczyłem prócz doświadczenia. Nie rób w robocie niczego od siebie, niczego poza tym do masz w umowie, nie szukaj "docenienia" bo kazdy ma to w dupie.

Trochę się cykam, trochę się cieszę. Będzie kwik, milion pytań, rozmowy, przekonywanie, im się system na miesiąc załamie xD

#pracbaza
p.....e - Zawsze chciałem dodać taki wpis xD. Bynajmniej nie chodzi o pieniądze, źle ...

źródło: comment_1635138381lyEUSQtF6HTCWCUpvQImhX.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@lufi: no pewnie, dawajmu się #!$%@?ć w dupe. Dlaczego zrobiłem taki syf? Ano Ci powiem. Porobiło się źle w dziale i każdy to widzi, dostałem owe obowiązki, wręcz nowe stanowisko, zmienili mi coś co było mi wręcz obiecane przy podpisywaniu umowy, dodali rzeczy, obecnie czuję się jak stażysta jakiś. Praca sama w sobie nie jest taka zła (męcząca) ale ostatnie 2 miesiące w firmie, atmosfera i to wszystko to padaka
  • Odpowiedz
Jednego się nauczyłem prócz doświadczenia. Nie rób w robocie niczego od siebie, niczego poza tym do masz w umowie, nie szukaj "docenienia" bo kazdy ma to w dupie.


@porterhouse: Nie zgadzam się z tym zdaniem to jest jedynie wina pracodawcy. Sam od zawsze tak pracuję i jestem za to doceniany bardziej niż oczekiwałem, dzięki temu również awansuje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A jeszcze jedno xD rok temu początkiem grudnia poprzedni gość na tym stanowisku zrobił to samo co ja. Normalnie pracował, w poniedziałek się pojawił z wypowiedzeniem i powiedział, że jest na L4 xD mógłbym wiele pisać o tej pracy i firmie, ale to nie na wypoku
  • Odpowiedz
@porterhouse: Stary luz. Kazdy jest w innej sytuacji. Moja obserwacja jest taka, ze te negatywne emocje szkodza zwykle najbardziej tej osobie, od ktorej pochodza, w tym przypadku tobie. Zrobisz z moja rada co zechcesz. Do tego takie wpisy sa po prostu dziecinne jak wielu przede mna zauwazylo.

Nie mialem na myslli zeby dawac "#!$%@? sie w dupe", jak napisales, ale zalatwic sprawy mozliwie bezbolesnie dla wszystkich.

Ochloniesz to bedziesz patrzyl na
  • Odpowiedz
@lufi: nie #!$%@?. Nikomu na złość nie robi, normalnie napisał że odchodzi z roboty, ma okres wypowiedzenia, do tego odbiera telefony służbowe w dni wolne od pracy i na facebooku mu piszą żeby w dzień urlopowy dzwonił do firmy. Teraz dostał więcej obowiązków za tą samą kasę. Starczy tego. Nikomu kupy na biurko w ostatni dzień nie uwali ale nie widzę powodu żeby się miał przejmować firmą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lufi: jestem zawistnym człowiekiem. Miałem takie firmy, gdzie odchudzikem z przytupem, a takie gdzie ze smutkiem i żalem, a i jeszcze referencje dostałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wiadomo, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale po prostu przez miesiąc, dwa może trzy będą mieli takie eldorado, że szok.

Dlaczego to robię? Uważam, że przez rok swoje w firmę wsadziłem, dobrze wykonywałem swoją pracę, ale przyszły zmiany i zrobił się syf. Jednego się nauczyłem prócz doświadczenia.


@porterhouse: gdybyś dobrze wykonywał pracę to byś miał ją dobrze udokumentowaną i nie byłoby problemu w momencie odejścia ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@porterhouse: Gratulacje. Dobrze zrobiłeś. Mi się właśnie kończy wypowiedzenie i od listopada nowa praca za takie same pieniądze jak w poprzedniej firmie po prawie 12 latach. Też zero negocjacji podjętych. Menedżer stwierdził, że zarabiamy wystarczająco. Powodzenia.
  • Odpowiedz