Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś wytłumaczyć fenomen sklepu TK-Maxx?

Kilka razy dawałem mu szansę, sądziłem, że może wcześniej nie przeglądałem dokładnie, może nie zajarzyłem o co w tym przybytku chodzi. Za każdym razem jednak kończyło się tak, że przeglądałem wymięte ciuchy, niczym w lumpeksie. O cenach nawet nie wspomnę, załączony obrazek jest chyba wystarczająco wymowny.

Ostatnio, podczas wizyty w galerii handlowej zauważyłem kolejkę do TK.-Maxx, w której stało chyba ze 100 osób. Potrzebny był ochroniarz aby koordynować ten tłum. Pomyślałem wtedy, że może ja nie umiem "obsługiwać" tego sklepu. Może jest jakaś metoda, która pozwala z niego korzystać w jakiś sposób, dzięki któremu można kupić dobre rzeczy w dobrej cenie?

#tkmaxx #modameska #modadamska
jestem_wrr - Czy może mi ktoś wytłumaczyć fenomen sklepu TK-Maxx? 

Kilka razy dawa...

źródło: comment_1635092522nqfmJfwXwJcV2nJIC24JGT.jpg

Pobierz
  • 23
@jestem_wrr:
Czasami wstępuje przy okazji do tk maxx będąc w galerii i zawsze daje sobie 10 minut limitu na przeglądanie ciuchów. Na kilkanaście wizyt dwa razy udało mi się kupić perełkę:
1.Kurtkę wiatrówkę Superdry przecenioną milion razy za 50zł
2.Kurtkę bomberkę ze skóry (prawdziwej!) za... 70zł xD

Warto czasami więc zajrzeć ale lepiej nie traktować tego jako sklepu do koniecznych, pilnych zakupów.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestem_wrr: kilka par butów do biegania kupiłem za jakieś 30% ceny butiku, czyli jakieś 70% ceny z normalnych sklepów internetowych. Tylko to było w Berlinie. W Polsce to nie wiem, czy działa tak samo. Raz kiedyś udało mi się kupić komplet noży fiskars za połowę ceny z netu,bo pudełko porwane.
@AnonAlfa: czyli wygrzebujesz niby fajne, ale nie koniecznie rzeczy, które może być kupił, a może nie ;) stawiam że większość ludzi z 30% takich zakupów przynosi do domu i nie rusza, ale okazja była :D

tzn to dotyczy wszystkich okazji ;D nie tylko tkmaxx