Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Możecie polecić mi jakiś ośrodek odwykowy? Mam podwójną diagnozę i 17 lat, aktualnie w szpitalu psychiatrycznym dla dorosłych w Kobierzynie w Krakowie na obserwacji po próbie samobójczej. Od dziś mam 3x2,5 mg lorazepamu/dzień.

Ośrodek odwykowy najlepiej jak najkrótszy, raczej na NFZ i najlepiej w okolicach Krakowa. Nie musi być podwójnej diagnozy.

#narkotykizawszespoko
#narkotykiniezawszespoko
#psychiatria
#psychiatryk
#psychologia
#medycyna
#leki
#lekarz
#uzaleznienie
#politoksykomania
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@GothBoyy666: Okradłem babkę na ulicy po klonach, przebrałem sobie buty w sklepie i wymieniłem na lepsze FILA, to samo sweterek Zary, koszuleczka Warrior, chciałem pojechać do Warszawy zgrzany kodeiną na gapę, lecz okazało się, że to pociąg z Krakowa do Kołobrzega, więc mnie z niego #!$%@?ł. Ogólnie #!$%@?łem i trochę boję się konsekwencji, w tym możliwych sądowych. Pochlastałem się z zamiarem podcięcia żył (?), ale nieudolnie. Zresztą w sumie nie wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koloreusz: Zaburzenie skupienia i uwagi (ADD) i zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne z przewagą myśli czy ruminacji natrętnych (Pure-O). Na ten moment jest dobrze, jeśli o te sprawy chodzi. Zażywam z rana 50 mg fluoksetyny, przez cały dzień witaminki B i wybłagałem dziś doktura dyżurnego o lorazepam 3x2,5 mg/dzień. W sumie dlatego, że #!$%@? się czuję. Wiem, że to nie sprzyja procesowi leczenia uzależnienia...