Wpis z mikrobloga

Udowodnij proszę w jaki sposób poziom wspomnianej melaniny wpływa na to że jedna jest lepsza od drugiej.


@venividi: W którym miejscu twierdziłem, że biała rasa jest lepsza od czarnej rasy? Jeśli brać pod uwagę aspekty historyczne, takie jak dokonane osiągnięcia przez białych ludzi, to fakty mówią same przez siebie. Nie da uniknąć się przeszłości i tego, że czarna rasa pochodzi ze słabo rozwiniętej Afryki i została sprowadzona ("ucywilizowana") przez kolonistów a
W którym miejscu twierdziłem, że biała rasa jest lepsza od czarnej rasy?


@octogen: Ale nigdzie w pytaniu nie założyłem że biała jest lepsza od czarnej, tylko zapytałem jak poziom melaniny w skórze wpływa na to ze jedna może być lepsza od drugiej.

Widzisz? I sam założyłeś że biała jest lepsza od czarnej XD

Jeśli brać pod uwagę aspekty historyczne, takie jak dokonane osiągnięcia przez białych ludzi, to fakty mówią same przez
Uwaga, kolebka ludzkości jest Afryka


@cacum3: I co z tego wynika? Clou stanowi ewolucja, cywilizacja, a nie prehistoria.

Ograniczenie osiągnięć Azji do papieru potwierdza, że nie jesteś zbyt oczytany


To zdanie potwierdza natomiast że pochopnie wyciągasz wnioski na temat drugiej osoby - liczyłeś na to, że przedstawię ci ponumerowaną listę osiągnięć Azji a'la Britannica? Litości.
tylko zapytałem jak poziom melaniny w skórze wpływa na to ze jedna może być lepsza od drugiej.


@venividi: Zapytałeś, podsyłając zdjęcie rasy białej i czarnej, a więc dokonałem porównania rasy białej i czarnej.

Widzisz? I sam założyłeś że biała jest lepsza od czarnej XD


Zależy jakie kryteria oceny przyjmujemy, np. liczbę osiągnięć cywilizacyjnych w dziedzinach takich jak nauka, kultura, filozofia, beletrystyka, itd.

ZACHODNI BIALY człowiek tworzył cywilizacje. W tym czasie plemiona
Zapytałeś, podsyłając zdjęcie rasy białej i czarnej, a więc dokonałem porównania rasy białej i czarnej.


@octogen: Dokonałeś porównania bliźniaczek o różnym stopniu melaniny w skórze i na tej podstawie uznales że biała jest lepsza, co jest idiotyczne, a ten przykład doskonale pokazuje jak myślenie takie jak Twoje nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość.

Czytanie ze zrozumieniem - nigdzie nie pisałem, że Słowianie są najlepsi na świecie ( ͡° ͜ʖ
@venividi:

Dokonałeś porównania bliźniaczek o różnym stopniu melaniny w skórze i na tej podstawie uznales że biała jest lepsza, co jest idiotyczne


Nie, dokonałem porównania ras, a nie tych konkretnych bliźniaczek. One są tylko jednymi z przedstawicieli. Rasa to pojęcie szersze niż dwie bliźniaczki.

Tylko zaliczyłeś się w domyśle do białej rasy


Trudno "zaliczyć się" do rasy w sposób uznaniowy - sądziłem że jest to kwestia biologiczna, ale niech ci będzie