Wpis z mikrobloga

Mirki ale inb4. Przyjeżdżam sobie na swoją działkę bo ma przyjechać geolog a tu hałda buraków xD. Co ci rolnicy mają w bani. Od razu powiem, że droga dojazdowa do działki z burakami jest z innej strony ale chyba ktoś uznał, że na cudzej działce będzie lepiej xD
#nieruchomosci #budujzwykopem #dzialka #rolnictwo
internety - Mirki ale inb4. Przyjeżdżam sobie na swoją działkę bo ma przyjechać geolo...

źródło: comment_1634398554JB5MUndN5oXb04cEuAqeRJ.jpg

Pobierz
  • 254
@LittleBi: Tylko, że to nie jest pierwszy raz jak mam problem z rolnikiem. Już jednego prosiłem żeby nie siał na moim rzepaku to i tak to zrobił a podejrzenie jest że to ten sam zrobił akcje z burakami. Ja serio bym na to pozwolił jak by sie tylko ktoś zapytał. Jak dam sobie raz wejść na głowę to zawsze już tak będą robić. A polaczyzm to jest ta kupa błota co
@Jaroslaw_Keller: OP pisał tak:

jestem w trakcie robienia słupków bo to ok 300 metrów ogrodzenia ale to pierwsza rzecz jaką zacząłem. Wznowienie granic i ogrodzenie to podstawa. Bo jak kupiłem działkę to pierwsze co usłyszałem to ze granica idzie tak jak kamienie lezą a nie tak jak jest w papierach xD Tu gdzie palik to moje.


Więc moje pytanie o geodetę tego dotyczyło.
Kupiłem i sprawdziłem co mam


@internety: Nie chciałem drążyć poza głównym tematem, bo najbardziej w tym istotne to, że jakiś burak nasypał ci swoich pobratymców na Twoją działkę. Chodziło mi o to, że bardzo często jako geodeta pokazuję ludziom, co tak naprawdę kupili. I czasem jest wielkie zdziwienie. Ale skoro zrobiłeś wszystko jak trzeba, to gitara.
@internety: o stary, mój przyjaciel jest rzeczoznawcą majątkowym, nie raz jeździł na zlecenie ANR robić wyceny i oględziny działek, kilka razy nawet byłem z nim pomagać bo we 2 szybciej idzie. Standardem jest, że rolnik sobie drogę zaora #!$%@? gminną ale do każdego zlecenia są mapy i w ogóle no to #!$%@? się dżipem tam gdzie jest droga lub powinna być. Kilka razy ktoś z mordą wyskoczył ale po przywitaniu się