Wpis z mikrobloga

@internety: Koleś zdajesz sobie sprawę, że na 99,999999% to nie wina tego rolnika tylko cukrowni która wysłała swój kombajn i sobie operatorzy ułatwili robotę

Kombajn kosztuje od dwóch baniek wzwyż, a jak kontraktujesz to cukrownia sama kopie i odbiera.

Poza tym bóldupizm niektórych o to, że buraki poleżą z tydzień na działce na której i tak się nic nie dzieje (chyba, że ktoś ma zamiar rozpocząć budowę w listopadzie) mnie śmieszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@internety: rolnicy to jest okropny sort. Nie wszyscy oczywiście, ale u mnie w rodzinnej miejscowości, drogi którymi chodziłem na spacer z psem w tym sezonie były zaorane.
  • Odpowiedz
Poza tym bóldupizm niektórych o to, że buraki poleżą z tydzień na działce na której i tak się nic nie dzieje


@LittleBi: chyba lubisz jak ktoś Ci się z butami wpycha do mieszkania/domu.
Gdyby op wszedł na grunt rolnika i zniszczył jedną roślinkę to rolnik by go #!$%@?ł :)
  • Odpowiedz
@LittleBi: Nie obchodzi mnie kto z kim ma jaki kontrakt. Przyzwoitość wymaga tego, żeby chociaż zapytać się czy można użyczyć terenu a nie robić co się chce bo "to tylko na chwile". Wejdę Ci do domu i z lodówki wyciągnę kiełbasę i zjem bo w sumie to jedno pętko a co to dla Ciebie i tak teraz nie jesz. I nic komu do tego, że na tej działce nic się nie
  • Odpowiedz
@frems: Czym innym jest niszczenie mienia, a czym innym jest postawienie samochodu na podwórku sąsiada.

Samochód od CZASOWEGO stania na podwórku nie powoduje strat w twojej pensji
  • Odpowiedz
  • 6
@internety: dlatego gdybym kiedykolwiek dorobił się jakiejś działki to pierwszą rzeczą jaką z nią bym zrobił to ogrodzenie jej jebitnym trzymetrowym płotem żeby żaden #!$%@? p0lak tam nie wchodził i nie zrzucał własnego gnoju tylko dlatego że tam jest akurat miejsce


@Pangia tylko się nie zdziw jeśli będziesz tam rzadko bywał, że płot nóg dostanie xD
  • Odpowiedz
@LittleBi: A może ja chce w tym miejscu mieć studnie głębinową. Ja tam nie mam problemu z konfliktowaniem sie z kimś kto mnie nie szanuje już od samego początku a tu jest brak szacunku. Działka jest częściowo ogrodzona a obok buduje sie dom. Ciężko sie domyślić że to nie lezy odłogiem?
  • Odpowiedz
@frems: Z ARiMRu. Przecież każdy rolnik ma mapy wszystkich swoich (i nie tylko) działek rolnych.
Tego się używa chociażby do składania wniosków o dopłaty bezpośrednie
  • Odpowiedz
@internety: Ale ja nie powiedziałam, że to jest ok, że ktoś ci się tam wpakował. Setny raz próbuję ci wytłumaczyć, że to na niemal 100% pewne, że to samowolka pracowników cukrowni i najprawdopodobniej ludzki błąd.

Czy teraz należy strzelać do każdego kto popełni błąd bo położył ci na działce/ugorze deskę po którą przyjdzie pojutrze?

Czy w tym kraju zawsze musi panować polaczyzm i każdy z każdym musi się kłócić o każdą
  • Odpowiedz