Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: dokladnie, magicznie kazdy zwieksza ceny towarow ktore nawet nie zostaly dotkniete inflacja bo mozna ruchac a zołnierze internetu i tak znajda odpowiedz 'inflacja'


@vauecki: A to które towary są niewrażliwe na ceny paliw czy gazu? Dawaj konkretne nazwy

Albo podaj jakiś towar, ktory produkuje się samoczynnie i w związku z tym nie jest wrażliwy na inflacje innych towarów
@vauecki: zasmuce was durne polaki jako osoba powiązana z branżą, wszystkie surowce są ciągnięte kontenerami z Chin na potęgę (zapytajcie producenta o kraj pochodzenia SUROWCA, a nie produktu:>) i faktycznie białko podrożało dwukrotnie (tak samo jak koszt kontenera), topowe polskie marki jak KFD mają taki obrót produktów, że każda kolejna partia nie zdąży dobrze poleżeć na magazynie i wyjeżdża w świat. Przekłada się to na fakt, że firmy które trzymają starsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patryk6820438: to smutne trochę co piszesz bo taka Mlekovita postawiła jedna z największych i najnowocześniejszych proszków ni w Europie ale pewnie i tak bardziej opłaca sie ciągnąć surowiec z Chin bo jest tańszy. Ja nie mówiłem że mi cena nie rośnie. Ja mówiłem że cena mleka stoi w miejscu więc to nie wina rolników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patryk6820438: Coś słabo jesteś powiązany z branżą, skoro twierdzisz, że w kraju, w którym 3/4 populacji nie toleruje laktozy, istnieje rozwinęty przemysł mleczny. XD
Z resztą, nawet gdyby, to koszt transportu w kontenerach morskich tak wrażliwego surowca na działanie środowiska zewnętrznego sprawiałby, że taka transakcja nie miałaby sensu.

Pisaliśmy już wielokrotnie: naszym w najtańszym WPC (regular i pure 82) używamy surowca Volac.

Co do polskich surowców, wbrew temu co piszesz, bardzo
@KFD_pl: pisałem już, że to spekulacja i trzeba poczekać aż producenci się ogarną. Sytuacja taka sama jak kilka lat temu gdzie ceny wybiły chyba jeszcze wyżej niż teraz a potem pikowały w dół, aż do poziomu gdzie mieliście 700g za bodajże 29 zł.

o


@patryk6820438: tyś jest #!$%@? tak powiązany z branżą, ze wsiadasz na przystanku koło sklepu z suplementami gamoniu %-). Nikt w PL nie kupuje serwatki z Chin,