Wpis z mikrobloga

Może mało popularna opinia, ale Ukraina już przegrała tę wojnę i to przez jedną swoją decyzję - zezwolili kobietom na opuszczenie kraju.

Tym sposobem zrujnowali sobie demografię, nikt na zniszczona Ukrainę wracać nie będzie - a na pewno nie Ukrainka, która sobie ułożyła życie w DE, GB czy Francji.

Ostatnimi tygodniami jest głośno o tym, że Ukrainki wysylają papiery rozwodowe na masowa skale - kobietom nawet nie chce się udawać, że jeszcze im zależy i poczekać aż ich mąż zginie, żeby wziąć ślub z nowym fagasem - bo nie oszukujmy się, to że już żyją z nowymi mezczyznami to jest oczywiste.

Celem Putina było zlikwidowanie narodu Ukraińskiego i biorąc pod uwagę milionową emigrację, głównie kobiet niezbędnych do reprodukcji, to można śmiało powiedzieć, że cel już w połowie osiągnął.

Natomiast najbardziej mnie śmieszą w tym wszystkim polskie cuckoldy, które żyja jakimiś marzeniami, że te kobiety czekają na koniec wojny żeby wrócić czy że martwia się o swoich mężów xD
Nie no jasne, że pewnie kilka wzorowych par się znajdzie - trzeba je pokazywać w mediach ile się da, żeby cuckoldy dalej ginęli za swój kraj, ale ogólny trend jest nieubłagany i kobiety chca rozwodów.

#blackpill #wojna #ukraina #pieklomezczyzn #p0lka #przegryw
  • 93
@92cel: Zgadza się, przy czym w dobie globalizacji tak wyglądałoby to w każdym kraju ze starzejącym się społeczeństwem, w którym piramida demograficzna ma kształt odwróconego trójkąta. Dlatego przedłużająca się wojna na terenie takiego kraju to jest de facto odroczony w czasie wyrok śmierci na narodzie.
Tutaj artykuł, że współczynnik dzietności na Ukrainie w 2023r. może spaść nawet do 0,55 co samo w sobie jest katastrofą, a dodając do tego ile młodych
@92cel: Młode kobiety wyjechały, dzieci są kradzione masowo przez Rosjan z okupowanych terenów, kraj jest dewastowany. Z punktu widzenia Ukraińców obrona nie miała sensu, bo sama przedłużająca się obrona oznacza automatycznie porażkę poprzez skutki, które wywołuje sama wojna. Ukraińcy walczą o honor i ten honor niewątpliwie obronili. Nie mniej opłacalniej byłoby się od razu poddać i złożyć papiery o azyl, w którymś z krajów Zachodu. I wtedy to Polska oraz Zachód
@92cel: mam podobne odczucia. Ostatnio słuchałem sobie piosenki z "Lecą żurawie", która jest o żołnierzu walczącym w wojnie ojczyźnianej i też myślę, że kiedyś to kobiety może jeszcze czekały. Dzisiaj już nie.

Piosenki typu "rozkwitały pąki białych róż" dziś już nie mają miejsca bytu. To straszne, bo jedną z najważniejszych rzeczy, która trzyma żołnierza przy życiu to ukochana, do której może wrócić.
@92cel Zielonka, teorie wyciągnięte z własnej dupy, używa pojęć typu "cuckold" nie znając ich znaczenia xD zabawne to jest to, że tacy ludzie jak ty uzależnili się od tego portalu, ale mając #!$%@? poglądy tworzą nowe konto żeby nie wypisywać pod swoim głównym nickiem, albo główne konto zostało już dawno zbanowane za dodawanie takich gównopostów xD ok, 2/10 bo byłem laskaw ci odpisać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 248
@Vixay chyba te stare po 50 xD Młode Ukrainki już sobie życie układają z obcokrajowcami. Taka Kanada daje każdemu 3k dolarów kanadyjskich na "dobry start". Druga taka okazja się nie wydarzy, sam bym już nie wrócił do ojczyzny będąc za granicą w bogatszym państwie. Tym bardziej do zniszczonego i zadłużonego na lata po wojnie