Wpis z mikrobloga

Odtworzyłem w 3D stare zdjęcie z lat 70tych przedstawiające premierę najbardziej ikonicznego auta w historii polskiej motoryzacji ʕʔ. No i przede wszystkim absolutnie nie spodziewałem się tak ciepłego odzewu z waszej strony przy moim Relidze sprzed paru dni. Bardzo to mnie podbudowało <3 Mimo wszystko szybko doszedłem do wniosku, że w historii polskiej fotografii chyba nic nie równa się zdjęciu Religi w kwestii kultowości i rozpoznawalności - dlatego wziąłem teraz tak zdawałoby się losowe zdjęcie na warsztat, które bardziej wiąże się z ogólnym wydarzeniem historycznym, a nie konkretną sytuacją. Ale tak jak wspominałem wcześniej - byłbym niezmiernie wdzięczny gdybyście podsyłali własne propozycje ze zdjęciami z dawnych lat! Zapraszam również do śledzenia tagu #prl3d by być na bieżąco. No, to tyle z mojej strony. Do zobaczenia (σ ͜ʖσ)
#tworczoscwlasna #blender #3d #fotografia #prl
potrzebne-informacje - Odtworzyłem w 3D stare zdjęcie z lat 70tych przedstawiające pr...
  • 237
  • Odpowiedz
@potrzebne-informacje: nie wiem za co dostajesz plusy. Strasznie to wygląda. Sztucznie. Wprowadzasz ruch kamery a obiekty masz 2 wymiarowe. Jak w pierwszych grach 3d gdzie obiekty to były sprite`y odwracającą się w stronę kamery. Po co w ogóle takie coś robić. Nie masz informacji aby z 2d zrobić 3d a wszystko co zrobisz będzie sztuczne.
  • Odpowiedz
@potrzebne-informacje: to jest super. Powiem szczerze, nie spojrzałem na nick i myślałem że ktoś parodię Twojej ostatniej pracy zrobił wrzucając prawdziwy film. Drugie obejrzenie dopiero dopiero dało pełen obraz sytuacji.
Świetnie prowadzona kamera, dobrny dźwięk, klimat. Fantastyczna praca, gratuluję zarówno zmysłu artystycznego jak i umiejętności używania narzędzi. Czekam na wiecej.
  • Odpowiedz