Wpis z mikrobloga

Cześć. Ostatnio na tagu #rzadkiegry wrzucałem wpis, w którym informowałem, że zaoferowałem 20 tys. za zestaw kilku gier. Wiele osób pewnie zastanawia się, czy udało mi się dobić targu. Odpowiedź brzmi: niestety nie, mimo że podniosłem ofertę do 22000 zł.

Chciałem kupić gierki ze zdjęcia poniżej. Tym razem nie pykło, ale może w najbliższym czasie pojawi się coś ciekawszego (a przynajmniej mam taką nadzieję)...

#gry #grypc #psx #ps2 #ps3 #ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xbox360 #xboxseries #pcmasterrace
kacper3355 - Cześć. Ostatnio na tagu #rzadkiegry wrzucałem wpis, w którym informowałe...

źródło: comment_1633609233DO2eGs9xG1f8wEBWbZ6piZ.jpg

Pobierz
  • 190
@booogus: To moze być niestety fejk (,) Na reddicie był wątek goscia który odtwarzał takie folie i oszukiwał ludzi że gry są zapakowane :/


@turbaniuszdywaniusz: Gdyby mieć dostęp do odpowiednich maszyn to spokojnie można taką folię spreparować, nawet z logami PS. Jak ma być ideał to koszt będzie duży, ale patrząc na ceny na rynku, to czasami może się opłacać...
@PozorVlak: Tu masz filmik o tym jak cena gier retro jest manipulowana w absolutnie klasyczny sposób.

https://www.youtube.com/watch?v=rvLFEh7V18A&t=1s

czyli organizatorzy tworzą firmę "certyfikującą", giełdę która sprzedaje gramy ORAZ są inwestorami którzy te same gry kupują za grube miliony, żeby tworzyć medialne wrażenie że gry są warte miliony.

Całośc to naturalnie fałszywe tworzenie rynku.

A sam karl jobst to "12 inch abinoi neonazi", bo używal nicka "12 inch dick", oraz nie stronił od