Wpis z mikrobloga

@369zszywek: Zamiast karać to bym się zainteresował dlaczego dziecko taką ma zapaść - na 90% są jakieś problemy w szkole lub w domu - nikt z dupy nie spada od 2 i pół oceny... Przede wszystkim rozmowa oraz wspólnie opracowany plan działania.
@369zszywek: No właśnie, jak chce iść do dobrego liceum, to nie oceny są ważne, a realna wiedza. Niech się skupi na swoich planowanych rozszerzeniach, polskim, matematyce i angielskim, a resztę byle zdać. Pamiętaj, że nauka na tym etapie to często duża ilość bezsensownej pamięciówki, a kto jest dobry ze wszystkiego, ten jest do niczego.
@369zszywek imo to to jest do przeczekania. Nie chodzi z patusami na fajki i browary zamiast do szkoły tylko znalazła nową pasję. Może będzie jakieś zagrożenie to sama się zmotywuje do poprawy bo zobaczy że się stoczyła. Tak było u mnie tyle że już w technikum.. 1 na półrocze z jakiegoś tam przedmiotu, na siłę poprawione na 2, a skończyłem rok z 4.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
xD fajny jest kanał na youtube "ja ci dam japonia" i tam ładnie sie babka wypowiada o takich ludziach xD


@janabanana: dzięki, dobra reklama, sprawdzam( ͡º ͜ʖ͡º)
@369zszywek:

no i o tym rozmawiałam z nią wiele razy i cierpliwie i spokojnie tłumaczyłam jak ten system działa. Albo spina pośladki i zbiera punkciki na przyzwoite liceum albo idzie do zawodówki.


Tak brawo. Wykończ ją do końca. Nie zdziw się jak któregoś pięknego dnia znajdziesz ją na sznurze, bo miała już dość tego czego nie lubi.

To jej życie. Nie dyktuj jej co ma lubić. Jak Cię martwią oceny to
@369zszywek:

no i o tym rozmawiałam z nią wiele razy i cierpliwie i spokojnie tłumaczyłam jak ten system działa. Albo spina pośladki i zbiera punkciki na przyzwoite liceum albo idzie do zawodówki


typowa polska szkola wychowania XD napluc tylko w pysk za męczenie dzieciaka