Wpis z mikrobloga

@wykopowicz_ka:
Według jakiego kryterium lol.
Jeżeli mamy mówić o grach popularnych i jakkolwiek "wpływowych" na społeczność graczy.
Wiedźmin - no powiedzmy, że naciągane jak plandeka na żuku, gra dobra, nawet bardzo ale czy najważniejsza w dekadzie?
GTA 5 - Gurba xD
RDR2 - Całkiem niezła ale jako trzecia w dekadzie, no raczej nie
Skyrim - Powiedzmy, że gdzieś na liście powinien sie znaleźć chociażby za ten pierdyliard portów i że się
@secs: @Marcines @Nigdy_o_to_nie_prosilem
Zastanówmy się. Świetna fabuła połączona z otwartym światem, nieziemski klimat lat 80 XX wieku połączony ze współczesnością, niesamowita ścieżka dźwiękowa, najlepsza grafika z RTX, gameplay umożliwiający przejście misji na kilka sposobów, niesamowicie wykreowana metropolia jaką jest Night City i wiele innych...

@secs:
A God of War to co? Liniowa, korytarzowa do bólu rozgrywka typu idź z punktu A do B. Fabuła nie wyróżniająca się niczym. Typowy klon
@wykopowicz_ka: nie wiem o jakich crapach od sony piszesz, bo sony crapow nie ma, ale w pierwszej dziesiatce masz zajebiste dwie czesci the last of us, uncharted 4 i god of war. Dla mnie te 4 gry są w top 5 (jest tam takze multiplatformowe rdr2) i zdecydowanie nie widze w tym nic dziwnego, oceny mowia same za siebie, a ze komus wyniki nie pasuja to jego problem. Jestem ciekaw jakie