Wpis z mikrobloga

tez mialem takie podejscie, ale jakies 2 lata temu kupilem Google Pixela (drogie #!$%@?)


@rzuf22: przecież są pixele serii a, które stoją akurat w okolicach budżetu o którym dywaguje OP, a flagowe Pixele przekraczają ją w dużej mierze różnicami typu metalowa obudowa (tak jakby się miał komuś wysokiej jakości plastik rozpaść po dwóch-trzech latach) i faktycznie wydajność.

Sęk w tym że wydajność tańszych Pixeli nigdy podczas użytkowania mi nie przeszkadzała, więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kosedek: Ale jest różnica czy masz Opla Astrę z 90 KM, a Lexusa z 200KM

@Tremade: taka sama jak telefon z 4GB, a 12GB RAM, takie #!$%@? uskuteczniają ludzie, którym nie robi różnicy ile czasu ładuje się aplikacja, albo to, że po odpaleniu trzech kolejnych ta pierwsza ładuje się od nowa... tak samo może komuś nie robi różnicy czy auto osiąga setkę w 5 czy w 10 sekund.
@Tremade Sens to indywidualna sprawa. Do tej pory nie wydawalem na tel więcej niż 1000 zł.
Choć patrząc na ceny teraz to za następny tel będę musiał jednak dać więcej pewnie.
@Tremade Jesteś debilem. Dlaczego tak uważam? Bo każdy żyjący na tej planecie człowiek po 12 roku życia powinien wiedzieć jak działa świat. Każdy większy producent czegokolwiek (zaczynając od czajników, a kończąc na spłuczkach do kibla) zawsze w ofercie ma produkty z lepszych materiałów lub wykorzystujących inną technologię.

Tak jak ma to miejsce w telefonach. Flagowy model będzie miał użyty lepszy ekran o wyższej rozdzielczości i szybszą częstotliwością odświeżania, inny procesor o wyższym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Malkof: nieprecyzyjnie się wyraziłem, na szybkość ma wpływ procesor, który z resztą też będzie szybszy we flagowcu. A duża pamięć RAM ma wpływ na pozostawienie większej ilości uruchomionych w tle aplikacji.
@Tremade: mem zrobiony przez biedaka, albo osobę, która nigdy nie korzystała z droższego telefonu. Po kupowanie co dwa lata xiaomi lepsze, które dziwnym trafem przed końcem drugiego roku nagle robiło gorsze zdjęcia etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) przerzuciłem się na ajfonika, który nawet po latach będzie działa tak samo dobrze i nie trzeba kombinować czemu coś nie działa xD
flagowe Pixele przekraczają ją w dużej mierze różnicami typu metalowa obudowa


@Wap30: te z serii a nie maja ladowania indykcyjnego a dla mnie to jest must have. Ale tak, mozna wziac sobie wersje a i byc zadowolonym. One sa nawet spoko, bo sa czasami mniejsze.
@Tremade W całości się zgadzam, używałem mi8 i wymieniłem teraz na s20fe z powodu baterii i braku pamięci, nie odczuwam jakiejś wielkiej poprawy, w xiaomi gesty oraz biometria działała dokładniej i szybciej, zdjęcia również nie odstawały co jest dla mnie największym zaskoczeniem. Gdyby nie dobra oferta na samsunga to bym mi8 reanimował nową baterią lub kupił jakiegoś realme 8. Osobiście znam przypadek gdzie przy minimalnych zarobkach gość wziął Xs po premierze za
@Tremade: Racjonalizujesz sobie niskie zarobki. A różnicy między telefonami za 1500 a flagowcami dobrych firm nie widzi tylko osoba, która nigdy nie miała tego drugiego.