Wpis z mikrobloga

ale 2 lata temu kupiłem xiaomi redmi 6 i nadal nie zauważyłem, żeby mi czegoś brakowało


@Czill23: mi w samochodzie nie brakowało podgrzewanej kierownicy do czasu skonfigurowania samochodu z taka opcja. Teraz już nigdy nie chce samochodu bez xD

Zwyczajnie nie wiesz co tracisz, ale nie mam zamiaru Cie uświadamiać xD
@g0dl1ke: mój poczciwy xiaomi, dzwoni, świeci, smsy, mmsy wysyła, muzykę gra, Internet przegląda, budzik działa, rozmowy automatycznie nagrywa, zdjęcia robi. Co jeszcze mogę wymagać od telefonu?
Ja np. potrzebuję jak najlepszego aparatu.


@kooolega: Kiedyś można było tak robić, teraz jest to nieopłacalne. Obecnie flagowce kosztują zazwyczaj od 4-5 tys. Za te pieniądze bez problemu kupisz telefon za 1000-1500 zł i aparat, który zrobi dużo lepsze zdjęcia niż telefon.
@Tremade ja to tam kupuje telefony za 800 zł. Teraz ten co mam aktualnie dwa lata trzyma i nic się nie dzieje. Jak się zepsuje to wiadomo


@Lardor: Same here. Obecnego Redmi Note 8T 4/6 4GB mam prawie 1,5 roku i w zupełności taki segment mi wystarczy - dopóki nie rozbiję albo nie padnie nie planuję zmiany.
Obecnie flagowce kosztują zazwyczaj od 4-5 tys. Za te pieniądze bez problemu kupisz telefon za 1000-1500 zł i aparat, który zrobi dużo lepsze zdjęcia niż telefon.


@KaiserBrotchen: To nijak nie przystaje do mnie. 4-5k nigdy bym nie wydał, ale wydałem 2.8k za Huawei Mate 20 3 lata temu. Nie wiem czy liczy się jako flagowiec czy do trzeba potrzeba wersji Pro? Ale to jest sensowna półka cenowa wg mnie. Ja potrzebuję
@g0dl1ke: poważnie pytam, co dziesięciokrotnie droższy flagowiec od samsunga lub #!$%@?łeja robi lepiej?


@Czill23: lepsze zdjęcia, lepsze filmy, lepszy multitasking, szybszy Internet, lepszy wyświetlacz

3 lata temu


@kooolega: no właśnie - 3 lata temu. Zobacz jakie ceny mamy teraz. Ale tak, ogólnie się zgadzam tylko, że do codziennego robienia dowolnych zdjęć wystarczy właściwie jakikolwiek współczesny telefon, a jak ktoś chce zająć się fotografią odrobinę poważniej to bardziej opłaci mu się inwestycja w dobry aparat niż telefon z dobrym aparatem.
@Tremade: Miałem IP7(2,8k pln), śmigał mi chyba z 3 lata, ale go #!$%@?łem bo za mocno nim rzuciłem, mówię #!$%@?ć kupuję Xiaomi - będzie to samo za pół ceny (1.7k pln) w drugim dniu Xiaomi wypadł mi na grillu z kieszeni, w obudowie i ze szkłem hartowanym w pozycji siedzącej czyli z 40 cm~ i wylał się ekran - 820zł, po trzech miesiącach miałem telefon w ręce i otwierałem drzwi od