Wpis z mikrobloga

@Tremade: Jak się zmieniło bezpieczeństwo i możliwości silnika przez ostatnie 6 lat? Poza popularyzacją elektryków, tak naprawdę nie wdrożono żadnych nowych rozwiązań znacząco wpływających na mechanikę pojazdu jeśli chodzi o te z silnikami spalinowymi.
@Tremade: ja np. 95% czasu jeżdżę sama a sens jest taki że wysoki SUV co najwyżej doskonale łapie powietrze na autostradzie i zwiększone spalanie jest przyczyną uszczuplenia portfela xD
A najbardziej efektywna różnica w bezpieczeństwie niskim kosztem to chęć dostosowania się do przepisów prawa (limity prędkości) zamiast kombinować cały czas opierając się na subiektywnie rozumianym i często zgubnym zdrowym rozsądkiem. Żonk w postaci wypadku to tylko kwestia czasu a później polak
@Tremade: Swoją drogą ceny telefonów mocno odjechały. Albo ja przez długie lata byłem opóźniony w rozwoju i nie zdawałem sobie sprawy, że flagowiec to 5k+, albo ceny w ostatnich latach poszybowały w górę. W każdym razie kupiłem kilka miesięcy temu powystawowego Huaweia P30 Pro w idealnym stanie za 1700 zł i jestem zadowolony.